Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Miért van az h lány létemre...

Miért van az h lány létemre sokkal jobban szeretek fiúk társaságában lenni?

Figyelt kérdés
Mostanában észre vettem h egyre többet vagyok nálam idősebb vagy korombeli fiúkkal. Nem vonzódom senkihez se. Nem legjobb barátoknak nevezem őket inkább haverok de sokkal jobban tudok velük beszélni és nyíltabb vagyok mint a lányokkal. Vannak lány barátaim de mindig ugyanarról beszélnej igy unalmasak nekem.. Nem vagyok se biszex se homo :D Normális ez h ennyire jol érzem magam a fiúkkal? 18/L

2015. júl. 13. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Normális, hogy olyan emberek közt érzed jól magad akikkel közös témákat találsz, mindegy hogy az fiú vagy lány. Én sem tudok lányokkal beszélgetni mert divat, smink, pasik a téma nagyrészt, ami engem marhára nem érdekel.
2015. júl. 13. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én mindig is jobban kijöttem a fiúkkal. 26N
2015. júl. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a mai fiatal nők színvonalát elnézzük teljesen normális.
2015. júl. 13. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ilyen típus vagy, bumm.

Sok lány van, aki jobban kijön a fiúkkal, és vice versa, teljesen normális dolog, és semmi köze a szexualitásodhoz.

2015. júl. 13. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Akkor rendben köszönöm a válaszokat :)
2015. júl. 14. 12:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!