Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Hogy viselkedjek ma egyszerű...

Hogy viselkedjek ma egyszerű lány lévén nagyon szép és népszerű lányok társaságában?

Figyelt kérdés

Ma megyek egy szülinapi buliba, ahol 15 nagyon csinos, népszerű, nagy társasági életet élő lány lesz.

Nem vagyok én elveszett bárány, de soha nem voltam valami népszerű, túl sok divatos ruhám sincs, mert a munkám teljesen meghatározza a öltözködésemet. (konzervatív fekhet szoknya, nadrág, fehér blúz)

Félek, hogy én ott csak egy kakukktojás leszek. A társaságból csak 3 lányt ismerek.



2014. máj. 3. 16:16
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem az,hogy egyszerűbben öltözködsz,nem jelenti azt,hogy kevesebb lennél nàluk.Legyél kedves,vidám,lássák azt,hogy jól érzed magad velük.Kapcsolódj be a beszélgetésbe,amikor csak tudsz.Majd összeismerkedsz a tőbbiekkel is.. A lényeg,hogy bízz magadban,és önmagad legyél.Jó szülinapozást. :)
2014. máj. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gondolj arra,hogy csak egyszer kell elviselned. Érezd jól magad amennyire csak lehet. Te is valaki vagy, nem kell ahhoz divatosnak öltözködnöd. A lényeg ,hogy bízz magadban és mosolyogj sokat. :)
2014. máj. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nem kell színészkedned, add önmagad. ha nem fogadnak el, akkor ne keresd a társaságukat.
2014. máj. 4. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!