Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kevesebb a bisex fiú?

Miért kevesebb a bisex fiú?

Figyelt kérdés

Lehet csak nekem tűnik annak de a bisex fiúk aránya olyan, mint ha kevesebb lenne. Egyik barátnőm szerint bisex fiukbol is van egypár csak ok altalaban inkabb fiúkra buknak ezert azt hisszük rájuk hogy melegek. Valamiért ugy erzem egy fiunal nehezebb beilleszkedni egy közösségbe ha nem hetero.. Pláne ha olyan közösségben van ahol el is ítélnek.

Mindigis ki akartam próbálni, hogy milyen egyutt lennie gy bisex sráccal...szinte mar idealomnak mondanám. Csak szinte egyet sem ismerek. Vagy meleg, vagy hetero xdd. Bisex sraccokat kérdezem eloszor ezügyben mit gondolnak errol? De akárki irhat aki nem utalkozni akar es nem undorito megjegyzéseket akar kommentálni. Koszi a válaszokat ^^

17/L



2020. ápr. 20. 01:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
97%

Én meg azt vettem észre biszexként, hogy a srácok között is rengeteg, főleg azok akik alapvetően heterók de benne vannak alkalmiban.

Na már most a különbség az, hogy amíg egy srác akár csak részben is heteró, úgy nem hajlandó felvállani, a biszex oldalát, mert így kényelmesebb.

Eleve sokan csak szexuálisan biszexek, érzelmileg nem, ők rejtőzködnek, de ők vannak többen.

2020. ápr. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
26%
Hála istennek, hogy kevesebb!
2020. ápr. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 -remete- ***** válasza:
66%
szerintem ja jah sok a kiváncsi titkos ilonka. :D
2020. ápr. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
48%

nehezebb beilleszkedni minden közösségbe. mert mindenki arra gondol,hogy torokra akarom venni a srácokat.

ha még el is ítélik akkor nyilván off bármiféle megnyilvánulás.


aztán a melegek szeretik elhomosítani a srácokat,sikerrel. mert elégsok bi srác vallotta be,hogy igazából meleg...


aztán ott vannak a kíváncsi és a nagy pofájú egyének akik csak addig bisexek amíg csak írni kell, tettekre talira eséyl sincs.



szóval jól látod kevés az igazi bisex.

2020. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
93%

Nem teregetik ezt ki, a fiúk nem olyan elfogadóak ezzel kapcsolatban. Én nem tudom, hogy bi vagy pán vagyok-e, szóval valahol a kettő között.

F

2020. ápr. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
49%
Sok heteró lány mondja magáról, hogy biszex, csak azért, hogy különlegesebb legyen. És sok fiú, aki valóban biszex simán heteróként él; elfojtja az ilyen irányú érzéseit mert nem vállalja fel a kiközösítést. Mert hát a biszex lányok "menők" mind a fiúk mind a lányok körében a biszex vagy meleg fiúkat meg a többség még mindig elítéli. (egyébként sok meleg is tartózkodik a biszex srácoktól mert félnek, hogy el fogják hagyni őket egy lány miatt. Hisz nem tudnak megadni neki mindent amire vágyik).
2020. ápr. 27. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
#16 Nekem egy véletlen folytán tudta meg egy egész évfolyam hogy bi vagyok és random leállították a folyosón hogy beszologassanak nekem. Én lány vagyok és úgy tapasztaltam hogy egyáltalán nem menő , ha valaki bisex. Csak valamiért a lányokat JOBBAN elfogadják.
2020. ápr. 27. 12:40
 18/25 -remete- ***** válasza:
69%
Együttérzek veled. Nagyon nehéz úgy dolgozni tanulni. Engem is csúgóltak. Egy barátom akiről kiderült öngyilkos lett. Évekkel ezelőtt. Undorító és ostoba ez az egesz szexizleses megkülönböztetés.
2020. ápr. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
94%

Ennek egyszerűen az az oka, hogy ha egy lány biszex, azt szinte mindenki elfogadja, sok férfit még izgat is.

Ellenben ha egy fiú biszex, azt egyből b* zinak titulálják, mondom ezt úgy, hogy én meleg vagyok.

Társkeresőn én elég sok biszex fiút láttam/látok amúgy, de ők ezt a mindennapi életben tagadják, pont azért, amit fentebb írtam.

2020. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim válasza:
56%
Szerintem is sokan vagyunk biszex férfiak , de megvallani nyíltan nem merjük , csak ilyen oldalakon névtelenül ,,,,,, pedig nagyon jó érzés mindkét nemhez vonzódni szexuálisan mert hatalmas élményt tudnak nyujtani külön -külön is és mindketten együtt . ugy hogy az ember önmagát ne csapja be , és élje meg az ÉLET-et
2020. ápr. 29. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!