Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kevesebb a bisex fiú?

Miért kevesebb a bisex fiú?

Figyelt kérdés

Lehet csak nekem tűnik annak de a bisex fiúk aránya olyan, mint ha kevesebb lenne. Egyik barátnőm szerint bisex fiukbol is van egypár csak ok altalaban inkabb fiúkra buknak ezert azt hisszük rájuk hogy melegek. Valamiért ugy erzem egy fiunal nehezebb beilleszkedni egy közösségbe ha nem hetero.. Pláne ha olyan közösségben van ahol el is ítélnek.

Mindigis ki akartam próbálni, hogy milyen egyutt lennie gy bisex sráccal...szinte mar idealomnak mondanám. Csak szinte egyet sem ismerek. Vagy meleg, vagy hetero xdd. Bisex sraccokat kérdezem eloszor ezügyben mit gondolnak errol? De akárki irhat aki nem utalkozni akar es nem undorito megjegyzéseket akar kommentálni. Koszi a válaszokat ^^

17/L



2020. ápr. 20. 01:40
1 2 3
 21/25 anonim válasza:
bisex fiuk irjatok snapchat neveket
2020. ápr. 29. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
#21 Emo vagy? Mert ha nem, akkor biztos nem írok.
2020. máj. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:
En is az...
2020. júl. 29. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim válasza:
Mert nem férfias! A nők egy olyan pasit akarnak aki őket dugja meg keményen, és felnézhetnek rá. Na már most milyen lélekölő számukra az a tudat, hogy az adott pasi, pasikat is kefél..
2021. nov. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim válasza:
Én is biszex vagyok, sajnos nem gyakorlom (már) pasival, feleségem van, elsősorban a női nemet kívánom, de ha szóba kerülne egy hármas szex pl, akkor az kifejezetten pasival lenne, mindkettőnk örömére. Jelenleg beérem azzal, hogy alkalom adtán a nejem dug meg felcsatolhatóssal. Ugyan annyira szeretek aktív lenni, mint passzív. Nem hiszem, hogy, kevesebben lennénk biszex pasik, sőt.... Szerintem brutál sokan vannak, csak a férfi társadalom elítélően vélekedik erről, meg azok is, akik azok, mert nem vállalják fel. De rengeteg pasiról tudom biztosan, hogy szereti a mágikus kolbászt is 😀
2023. febr. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!