Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy vagytok? Magányosak...

Hogy vagytok? Magányosak vagytok? Bánt titeket valami?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 23. 04:33
 1/8 anonim ***** válasza:
69%
Bánt hogy 3 hete rendeltem meg az ágyamat és nen akarják kihozni. Azon kívül minden rendben főnök. :D
2020. ápr. 23. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát kitartást :D
2020. ápr. 23. 05:36
 3/8 anonim ***** válasza:
Jól. Nem. Nem.
2020. ápr. 23. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Teljesen jól vagyok, semmi sem bánt. De ezt úgy szeretném néha az anyámtól is hallani, mindig van valami amin panaszkodni lehet. Szomorú, hogy az emberek ennyire pesszimisták.

És te kérdező hogy vagy?

2020. ápr. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Elegem van. :D

Ezen a héten:

- leforráztam a kezem

- fáj a lábam

- a fejemre esett egy éles vasdarab, szerencsére nem vérzett, de nőtt egy puklim

- "felrobbant" a mosogatónk csapja

- az előbbi következménye, hogy a telefonom tönkrement

- nehéz új telefont beszerezni

- az allergiám miatt majdnem megpusztulok minden nap egész nap

És még csak csütörtök reggel van. :(((

:D

2020. ápr. 23. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Kitartást nektek 4# én jól vagyok, csak gondoltam megkérdezem az embereket ha otthon nemtudják kinek elpanaszolni magukat itt kitudják adni magukból:)
2020. ápr. 23. 12:41
 7/8 anonim ***** válasza:
Én eddig jól voltam, de a munkahelyemen a főnököm helyettese megkeseríti az életem. Már elegem van. Fel akarok mondani már régóta. A koronavírus előtt a felmondásomat egy WC-papírra szerettem volna írni, így reprezentálva a véleményemet a munkahelyemről. Viszont most, tudván, hogy milyen értékes a WC papír, így teljesen más jelentéssel bírna mint szerettem volna. Most mindent újra kell terveznem.
2020. ápr. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Utolsó írd használt wc pappíra a felmondást a főnököd szeme garantáltan kiesik :) És nehagyd magad, egyszer élünk ha nemvagy boldog azon a munkahelyen keress másikat az élet túl rövid sajnos :)
2020. ápr. 24. 05:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!