Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mai fiatalok karórákat hogyhog...

Mai fiatalok karórákat hogyhogy szeretik?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyik, de gyakran láttam hogy hordanak karórát és nem mindenki Apple Watch-ot hanem a hagyományos analóg vagy digitális órákat.


Pedig ez úgymond retró, régimódi, "öreges" dolog, de ha egy fiatal hordja ő miért szereti?



2020. ápr. 23. 11:30
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
A karóra jó kiegészítő, és akár stílust is kifejezhet. Nekem mondjuk azóta nincs, amióta elkezdtem futni, és leizzadtam a szíjat, a nagyobb méretű sportórák meg nem jók a vékony csuklómra. Egyébként én is sokáig hordtam.
2020. ápr. 23. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Praktikus & jól néz ki.

Nem kell előbányásznom a táskámból a telefonom, ha meg akarom nézni az időt.

2020. ápr. 23. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
89%

Az óra soha nem volt "retró, régimódi, öreges" dolog.


Mindig is presztízs dolog volt, kiegészítő, ékszer.

2020. ápr. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
ha drága, akkor menciznek vele, hogy megengedhetik maguknak. kb ennyi. nekem van, de oldschool, nyanyás casio. telefont nem szeretem elővenni, mert csak zenét hallgatok róla utcán, nem nézegetem.
2020. ápr. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!