Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők/lányok! Ha egy olyan...

Nők/lányok! Ha egy olyan férfi akit életetek szerelmének gondoltok, majd megcsal és megver annak mi lenne a hatása nálatok? Több kérdés lent.

Figyelt kérdés

Úgy képzeld el, hogy 100%-ig megbízol benne, azt gondolod ő lesz aki mellett leéled az életed, majd megtudod hogy megcsalt, és mikor el akarod hagyni, megver és megfenyeget. A verés alatt úgy értem hogy fojtogatás, pofon, rugdosás mikor már a földön vagy és taposás.

Mennyire lenne nálatok hosszútávú a hatása? Utána egy férfiban sem tudnátok megbízni? Félnétek az emberi kapcsolatoktól? Milyen hatással lenne rátok?


Ui: Semmi rossz gondolat, csak egy író elméjének a szüleménye. :)



2020. ápr. 23. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
0%

Másról nem tudsz írni?

Muszáj keverni a szrt a már amúgy is rossz férfi-nő kapcsolatokban?

2020. ápr. 24. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem fogok magyarázkodni, semmi közöd ahoz hogy miről írok. A kérdésemre pedig nem ez a válasz, szóval nem értem miért írtad.
2020. ápr. 24. 00:21
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Amiről írsz, az egy trauma. A kérdés pedig azért butaság, mert ennél fogva senki nem tudja neked megmondani, hogy hogyan viselkedne, és milyen hatással lenne ez a későbbi életére.
2020. ápr. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Elég lenne csak az egyiket megtenni, mindent felülírna vele. A párom iránt érzett érzelmek 70%-át az adja, hogy tisztel, hűséges, gyengéd és szerető velem. Ha ezeket nem tenné, csak egy ember lenne a sok közül és legfeljebb az emlékeken bánkódnék, de azonnal kiirtanám az életemből (lényegtelen, mennyi ideje tart a kapcsolat).


Sokszor álltam már fel, el is temettem pár szerettemet, ha a párom ezt meglépné, úgy hiszem, nem jelentene nagy vívódást vállat vonni és kibszni. Lehet, hogy párszor belérúgnék viszonzásképp egy nyilvános lejáratással és kitálalással, illetve kicsit kisemmizném, de más miatt különösebben nem törném magam. A hídfelégetős típus vagyok.

2020. ápr. 24. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
80%
Senkiben nem bízok 100%-ban, csak magamban. :-) Kizárt, hogy nem tűnne fel, hogy egy agresszív állat, a fizikai bántalmazó hajlam nem fizikai bántalmazásban jelentkezik először, az ilyenek nem mutatják ki egyből, hogy ilyenek, előbb manipulálással próbálkoznak, irányítással, szóbeli önbizalomcsökkentéssel.
2020. ápr. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

Amúgy sem bízom már senkiben. Az ilyet szívlapáttal fejbevágnám, jól megrugdosnám, és kiba*nám, mint macskát szarni.

Emiatt nem gyűlölnék más ferfit. Bizonyára megtalálnám a megfelelőt, akit egy ilyen után még jobban tudnék értékelni.

2020. ápr. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%
nem taposott meg, de már 5 éve nem gyógyultam ki belőle és soha nem is fogok. soha többet nem engedek közel magamhoz egy tetves embert sem. előtte is utáltam az embereket, most már végképp. egyszer bíztam meg valakiben, és ez lett a vége. örök tanulság. úgy tekintek vissza, hogy megérdemeltem, mert aljas vagyok ám én is. párkapcsolat szóba sem jöhet, de barátságaimat is inkább építem lefele, és nem keresek senkit. tudom én bántani magam, nem kell segítség hozzá.
2020. ápr. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem apám ilyen volt. Erre nagyon "ugrok".

Nekem egy durvább szitkozódás vagy megalázás is elég volna ahhoz h elhagyjam. Egy megcsalás vagy bántalmazás meg aztán pláne

2020. máj. 15. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Alkoholista, bántalmazó apám volt szóval ez nekem is érzékegy terület.

Ha belegondolok abba, hogy a vőlegényem, akivel le akarom élni az életemet ilyet tenne...hát tuti hogy összetörnék. Borzasztó nagyot csalódnék és nehezen heverném ki.

Viszont ha egy ujjal is hozzám érne bármekkora is a szerelem helyben kikaparnám a szemét az tuti

2020. máj. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Ignis Subdialis ***** válasza:
Van több irodalom is, amit ezzel foglalkozik, sok esettanulmánnyal, hogy mit éltek át nők a bántalmazó párjuktól, akihez esetleg szerelemmel is kötődtek és milyen hosszútávú hatásai voltak a bántalmazásnak. Érdemes lenne elolvasnod őket, hogy hitelesen tudd megformálni a sztorit. Így csinálják a profik is: alaposan utánanéznek a témának. Ajánlom az Asszony verve és a Láthatatlan pokol c. könyveket.
2020. máj. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!