Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez normális vagy...

Szerintetek ez normális vagy velem van a probléma?

Figyelt kérdés

Nagyon nehezen találok barátokat mert nem érdekel a mai fiatalok többsége ( sajnos én is ide tartozom a fiatalok közé). Sokszor van hogy csak én figyelek órán, minden egyes betű le van írva a füzetembe amit a tanár mondott. Persze dolgozat előtt mindenkinek van képe elkérni a füzetemet hogy lefotózza,és bevallom nem szívesen adom oda már mert én dolgoztam vele. Ha nem akarom odaadni akkor én vagyok az önző meg a gyökér...


Soha egyetlen egyszer sem kellett rám szólni órán, ha nem érdekelt épp az anyag akkor is próbáltam figyelni mert akkor is hasznos, ha nem érdekel.


Én velem van a baj, vagy tényleg ennyire nem érték már a műveltség a mai világban?


Egyébként 10 éve versenyszerűen sakkozom, és talán emiatt is nagyon türelmes és tisztelettudó, de mindez hiába...


Mindig mondom anyukámnak: minek a jó szív, ha nem kell senkinek?


2019. jún. 6. 23:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Aranyos vagy.

Az ilyen tisztelettudó, figyelmes személyiséged óriási erény lesz a kinti világban, iskolában ez még nem annyira látszik meg, mert ott a többi ember is csak a hangoskodó bohóc gyereket tartják királynak, aki csöndben tanul azt meg talán strébernek csúfolják. Kint viszont a bohóckodásra egyik munkáltatónak sem lesz szüksége, egy tanulékony ember pedig annál inkább, a párkapcsolat terén is.


" bevallom nem szívesen adom oda már mert én dolgoztam vele. "

Teljesen érthető. Sajnos úgy tűnik, a többiek eléggé önzőek, és ha nem adod meg nekik úgy érzik, őket éri igazságtalanság.


"minek a jó szív, ha nem kell senkinek?"

Az iskola, a terület ahol élsz most NAGYON szűk képet ad a világról. Plusz, ha egy rakat idióta az ottani emberek többsége, meg az iskoládban is, akkor ez miatt az egész világról kaphatsz olyan képet is, hogy mindenki gyökér, csak azért mert egész nap gyökerekkel vagy.

Hidd el, ha mozogni fogsz a világban, egy jó szívet imádni fognak az emberek, isteníteni, mert annyira ritkaság.


Az iskolát ezek miatt nagyon leépítő, romboló hatásúnak is tartom. Tehát nem veled van a probléma. Attól hogy egy szűk körben szar éretlen emberekkel vagy összedobva, akikhez nem illesz be, nem jelenti azt, hogy veled most probléma van, vagy a világnak nem kell jó szív és műveltség. Lásd a világot kicsit reálisabban.


Keress neten barátokat, embereket. Én sokáig itthon egy bunkó buta parasztnak voltam titulálva, miután pedig értelmesebb emberekkel megismerkedtem csak lestem, hogy imádnak és a barátaim akarnak lenni, mert annyira szeretnivaló embernek tartanak.

2019. jún. 6. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

a műveltséged, vagy a sakk tudásod az emberek nagy részét hidegen hagyja, unalmas "béna" alak vagy számukra


de nem is kell mindenkinek megfelelned, nem kell, hogy mindenki szeressen


nekem 14 éves korom óta elég komoly céljaim vannak, dolgozom is értük és sokaknak ez fura volt már akkor is

nem vagyunk egyformák, mindenkinek meg van a maga élete, te döntöd el milyen életet élsz és, hogy teszel e a boldogságodért, vagy sem

ha akarsz megtudsz ismerni olyanokat akik hasonlóan látják a dolgokat, mint te

2019. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Namost az ilyet úgy hívják,stréber.

A sakkmánia csak rátesz egy lapáttal,humorérzéked pedig nulla.

A Te készülékedben lesz a hiba.

Csak hasonló "művészekkel" fogod tudni megértetni magad.

2019. jún. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó, miért kell ítélkezni ameddig nem ismersz? Én se mondom rád hogy egy bunkó paraszt vagy, mert nem ismerlek.
2019. jún. 7. 21:45
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez nem ítélkezés,ezek tények.

Idejöttél egy kis lelkimasszázsra,holott pontosan tudod hogy ez a rendszergazda-karakter csak a hasonszőrű embereknek bejövős.

Viszonylag kevesen vagytok,ezért vagy elszigetelve kisbarátom.

-Ha bunkó vagyok szerinted,akkor vállalom!

2019. jún. 8. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!