Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy gonosz embernek vannak...

Egy gonosz embernek vannak külső ismertetőjelei?

Figyelt kérdés
Találkoztál már ilyennel? Hogy nézett ki?

2020. ápr. 26. 04:11
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
*legfrissebb
2020. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Nekem van egy ismerősöm, aki ok nélkül kötekedik mindenkivel, verekedik, lop, egyszerűen nem emberek közé való.

Pedig külsőre szép... :(


Szerintem nincsenek külső jelei, legfeljebb a tekintetén látszódhat az illetőnek, ha nagyon agresszív.

2020. ápr. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nem nagyon van külső jele lehetnek Szépek és csúnyák is. Sok olyan van aki igyekszik nagyon jól kinézni, ismervén az első benyomás jelentőségét. De ha látsz egy nagyon ronda visszataszító embert, az elég valószínű, hogy gonosszá vált a csúnyasága miatt, vagy eleve az volt.

Én például a NAGYON kövér embereknek jó ideig mindig megadtam a bizalmat, de kivétel nélkül csalódnom kellett, minél kövérebbek, annál gonoszabbak.

2021. márc. 30. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!