Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy gonosz embernek vannak...

Egy gonosz embernek vannak külső ismertetőjelei?

Figyelt kérdés
Találkoztál már ilyennel? Hogy nézett ki?

2020. ápr. 26. 04:11
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
53%

Igen. Ilyen helyzetekben konfrontálódni szükséges, és legalább hamarabb lecsukják a balféket. Vagy te simán végignéznéd bárki kínzását? Ilyen gyáva vagy?

Én mindig megvédtem az állatokat magam körül.

Nem értem, hogy mi ez az erőszakos támadás részedről. Ja, anonim oldal és arctalanság.

2020. ápr. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
65%
Igen, ilyen gyáva vagyok, mert volt, hogy szóltam, nem is durván, és elkezdett fojtogatni egy xy kromoszómás ismerősöm, nő vagyok pedig...elnézésedet kérem, hogy nem akarok sérüléseket, és életre szóló traumát még ehhez más hülyesége miatt
2020. ápr. 26. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
92%
Akkor arra kérlek, hogy legalább kiálts segítségért vagy gyűjts bizonyítékot. Nem szabad az ilyen elmebetegeknek szabadlábon lenniük. Mellesleg én is nő vagyok, és sajnos, nagyon is fontos megtanulni megvédeni magunkat nőként is. Egy védtelen állatot pedig pláne. Attól, hogy gyengébb vagy, nem lesznek rád sem tekintettel az ilyen bűnőző-félék, sőt kiváló áldozat alapanyag vagy nekik, sajnos. Tapasztalat.
2020. ápr. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Nem olyan helyzet volt,hogy meg tudtam volna előzni.Többen mentünk az úton,aztán csak azt láttam ott ugrál egy béka,és rátapos a fickó.
2020. ápr. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Pszichológusok szerint az állatkínzástól már csak egy lépés a gyilkosság, kínzás, embereken is.

Ilyet én is ismertem, és kb totál egyforma jellemmel rendelkeztek.

Ilyen alacsony, jelentéktelen, vékony emberek, meglehetősen bugyuta agytekervényekkel. Megfejelve hatalmas kisebbrendűség komplexussal.

2020. ápr. 26. 14:14
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem ezt nem lehet külső alapján igazolni, vagy cáfolni. az általam ismert leggonoszabb emberen semmi különös nincs ránézésre, teljesen normálisan néz ki. de az ellenkezőjére is tudok példát mondani, amikor valaki nem túl bizalomgerjesztő külsővel rendelkezik és mégsem bánt senkit, teljesen jóindulatú, segítőkész, normális ember.
2020. ápr. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:

igazad van utolsó, bárkire igaz lehet ez külső alapján.

Aztán lehet, valami befolyásolja, és mégsem gonosz.

2020. ápr. 27. 10:42
 18/23 anonim ***** válasza:
Emberismeret kell hozzá, és akkor meg tudod állapítani, hogy ki milyen. Például olvass sokat, az is fejleszti az embert minden szempontból, persze klasszikusokat. Ha kéred, küldök könyvlistát. Persze idő is kell hozzá, jó pár év tapasztalat.
2020. ápr. 27. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem, hogy lennének külső jelei de én nemrég voltam úgy, hogy egy sráccal nem álltam szóba mert kegyetlen hideg a nézése és féltem tőle.
2020. ápr. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Vannak. Szeretnek rémhíreket terjeszteni, rendszerint náluk szebb, okosabb és valamilyen szinten jobb emberekről. Tőlük fogod hallani a legfrisebb pletykákat, amiben tisztességes emberekről hallasz abszurd dolgokat. Összehozza Marikát Józsikával, akik ugyan nem ismerik egymást, de a szóbeszéd hatására felfigyelnek egymásra és beszélgetni kezdenek. Szeretik a csendes lányokról azt terjeszteni, hogy verte az apjuk, hogy zsidók, hogy qrvák és buták is.

A gonosz embernek mindig kell a balhé, fenyegeti a saját barátait is, zsarol, megfélemlít, keveri a sz@rt. Amikor sikered van, lekonyul a vigyor a pofájáról, gúnyolódik, a szemedbe pedig teszi a szépet. Én ismerek ilyen embert. Lételeme a hazugság és a bekavarás mások életébe.

2020. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!