Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha személyesen beszéltél Dr....

Ha személyesen beszéltél Dr. Lenkei Gáborral?

Figyelt kérdés

akkor milyen szituációban?

Bejelentkeztél időpontra? Valamilyen rendezvényen?

Ami nem túl személyes, és le lehet írni: miket kérdezett vagy mondott? Olyan volt, mint a videóin? Alapos volt? Használható tanácsokat adott, ha adott, és ha betartottad?

Milyennek találtad akkor?



2020. ápr. 27. 20:23
 1/7 anonim válasza:
55%
Dr. Lenkei, vagyis bocsánat ilyenre a Dr. Jelzőt nem használnám, egy közveszélyes őrült.
2020. máj. 11. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Az nem vonható kétségbe, hogy szumma cum laude doktorált, tehát Dr., nem is akármilyen.

Személyes találkozás a kérdés, a gyengébbek kedvéért.

2020. máj. 11. 17:47
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Van egy evfolyamtársam, aki jelenleg színötös és jövőre végez velem együtt. Nem engedném beteg közelébe.
2020. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Hogy mennyit érva summa cum laude... a csaj aki 10 éve nem tudta értelmezni a vércukormérő HI jelzését (high, méréshatár felett), majd cukros vizet iratottva beteggel és otthagyta anélkül, hogy megvárta volna, hogy jobban lesz szintén summa cum laude végzett.


A summa cum laude önmagában semmit nem jelent csak azt, hogy baromi jól tudsz seggelni.

Ami Lenkeit illeti, okos, de iszonyat gerinctelen ember lehet. Ha én beszélgetnék vele, azt kérdezném tőle, hogy mikor döntötte el, hogy eladja a lelkét.

2020. jún. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

4:

Videókat láttam tőle, amiket mond, ésszerűen hangzik. Elsőre a habitusa nekem fura volt, de szerintem nem ezt szoktam meg. Amit mond orvosi témában, abban hol a hiba?

Én a vallási hovatartozását figyelmen kívül hagyom, erre értetted, hogy eladta a lelkét? Mert hogy a gyógyszergyárakkal szembe megy, mint szinte senki más, és pert nyert az ÁNTSZ ellen, arra nem lehet ezt írni.

2020. jún. 30. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem a vallási hovatartozására gondoltam. Egyébként szcientológus?


Lenkei aranyáron ad el, filléres vitaminokat, és azt állítja, hogy a vitaminok csodaszerek. Kb. azt a tévhitet lovagolja meg, amit az ember anyja-apja mondogatott gyerekkorban, hogy edd meg fiam a répát, mert abban van a vitamin ami mindenre is jó, mellette meg szembe megy a gyógyszergyárakkal, szintén populistán meglovagolva a gyógyszerellenes vonalat. A legnagyobb poén az egészben, hogy krónikusan szedeti a vitaminjait a beteggel, de a krónikus gyógyszerszedéssel meg szembe megy. A beteg meg vígan szedi, mert nehéz bevallani, hogy az éveken át tartó helytelen életmód olyan változásokat okozott a testében, amit nem lehet, vagy nagyon nehéz visszafordítani. Nem fogadja el a cukorbetegség, hipertónia stb. diagnózist, helyette vakon hisz Lenkeiben, meg hogy a vitaminok csodaszerek.


Lenkei igazából, mint üzletember zseniális, de tényleg. Remekül meglovagolja a konteós, biológiából analfabéta emberek hitrendszerét, ami kb. annyiból áll, hogy a gyógyszer rossz, a vitamin jó, a gyógyszergyárak gyilkosok. Erre a hitrendszerre épít és gyakorlatilag igényt elégít ki. Igazából ha nem lenne, akkor is lenne helyette más, mert van erre igény.


Emberi szempontból viszont egy hazug, pénzéhes, sz.r ember, aki elárulta a betegeket és elárulta a hivatását a pénzért.

2020. jún. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

A vallásának nem néztem utána, de ezt mondják.


Szerintem a kiszolgáltatott embereket, akik a gyógyulásért sokat fizetnének, sokkal kevesebb macerával is meg tudná fejni, ha akarná. Ehhez nem kell szembe menni a gyógyszergyárakkal, nagyon kockázatos, csak neki sikerült pert nyernie eddig.

Nem állítja, hogy az összes gyógyszer rossz, példának a műtéti érzéstelenítőt hozta.


Eddig sajnos nincs itt senki, aki találkozott volna vele személyesen.

2020. júl. 2. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!