Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt már olyan hogy valaki...

Volt már olyan hogy valaki személyesen közölte veled hogy csúnya vagy?

Figyelt kérdés

Vagy esetleg online írta. A lényeg hogy személyesen közölte hogy csúnya vagy, semmi körítés nélkül. Ha igen, ki és milyen körülmények közt?

Kort és nemet is írjatok pls.


2020. ápr. 7. 14:40
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
78%

Nem, mert nem vagyok az.

Viszont kövér vagyok, és ezt már jó páran közölték. De nagy újdonságot nem mondtak vele.

2020. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
89%

Azt még senki sem mondta konkrétan, hogy csúnya vagyok, de online ismerkedés során sokan mondták már, hogy nem jövök be nekik külsőre. Szerintem ezzel nincs semmi baj, jobb egyenesnek lenni, csak ne legyünk közben bunkók.


24/F

2020. ápr. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
90%
Nagyon sokan, a saját anyám is. 16/L
2020. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
89%

Egy egyetemi szaktársam azt írta nekem egyszer, hogy visszataszító a külsőm

24/F

2020. ápr. 7. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
92%
#1 Valakinek biztos te is csúnya vagy.
2020. ápr. 7. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
67%
Ja, a barátom, amikor összevesztünk. Komolyan nem vettem egy pillanatig sem.
2020. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
90%

jóképű kisdisznó

biztos mindent összezabálsz, azért vagy ilyen dagadt


ilyesmik

egy szociopata, nárcisztikus, elmeroggyant srác mondogatott ilyesmiket rám. Meg úgy kb. mindenkire, akit valamiért gúnyolni lehetett. Ettől érezte magát "valakinek", ha másokat lealázhatott. De csak egy beteg, sz@r ember az ilyen valójában... én nem is foglalkoztam vele, bolond lyukból bolond szél fúj...


(valóságban anyagcsere-betegség miatt 10kg túlsúly, kevés étkezés mellett is, ami azért szerintem annyira nem vészes)


30F

2020. ápr. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
90%
Egyszer egy idegen egy buliban. Nagyon rosszul esett, és nem értem, minek kellett ezt mindenképpen közölnie. Nekem soha nem jutna eszembe senkihez odamenni és kritizálni.
2020. ápr. 7. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
43%
Nem, viszont az ellenkezőjét sem mondták soha, ezért az valószínűbb, hogy csúnya vagyok. 19/L
2020. ápr. 7. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
91%

Igen, az iskolás éveimben végig csesztettek a külsőm miatt. Illetve a volt barátom, amikor szakított velem, azt mondta, igazából mindig is rondának és hányingerkeltőnek talált, de remélte, egy dugásra legalább jó leszek és most bànhatom, hogy ekkora idegesítő ringyó vagyok, mert más bottal se fog megpiszkálni és egyedül rohadok meg.

Amúgy azóta van új párom, szóval ennyit róla.

22L

2020. ápr. 7. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!