Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz, ha valaki az...

Az mennyire gáz, ha valaki az egy szobában ülő kollégáival éveken át nem beszélget?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 18:02
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%
Nekem nem probléma.
2020. ápr. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
58%

Hogy érted? Nem értem a kérdést.

Én az "egy szobában ülő" kolléga vagyok, és nem is szeretném hogy beszélgessenek velem!

2020. ápr. 28. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
87%
Én azt érezném kínosnak ha azok után hogy évekig nem beszéltünk egyszer csak beszélgetni akarna. Amúgy nekem tök oké.
2020. ápr. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
43%
Eléggé. Legalább az udvariassági formulákat betarthatná, ha már egy légtérben élnek napi 8 órát. Nem kell túllihegni, de ha az ember egy kuka betonkockával ül együtt, az sem kellemes.
2020. ápr. 28. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
60%
Nagyon. Van egy lány, akit a szülési szabadságom idejére vettek fel. Senkivel nem kommunikál. A milyen volt a hétvége kérdésre egyszavas választ ad. Kifejezetten kínos. A kollégákkal gyakran beszélünk, s bár a munkáját elvégzi, de az a kriptahangulat, ami kialakult, rontja a hangulatot rendesen. Pedig velem mindig beszélgetett, mióta itthon vagyok is többször beszéltünk. Nem tudom mi lehet az oka a zárkózottságának.
2020. ápr. 28. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyiknek sincs igénye erre, akkor oké.

Ha az egyik akar beszélni, a másik nem, az hosszútávon mindkettőre negatív hatással van.

2020. ápr. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Valahol az egész nap dumáló és a néma között van az egyensúly. Mi 4-en vagyunk a szobában, egyikünk az utóbbi időben nagyon befelé fordult, tudjuk nagyjából az okát és nem ránk vonatkozik. Mégis nagyon kellemetlen, hogy ül ott kukán, pláne ha őt érintő, szakmai dolgokat beszélünk. Én utaztam vele külföldre is, dolgoztunk kettesben is, velem még úgy, ahogy kommunikál.

A másik, ha pl nagyon koncentrálok, és nem tudok odafigyelni, szólok, vagy felveszem a fülesem. Vannak olyan napok, mikor nincs kedvem nekem sem (főleg reggel) beszélgetni, ennyi.

2020. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az. De én suliban is utáltam mindig ezt a "milyen volt a nyári szünet?" vagy "mindenki mondjon pár szót magáról" cringe dolgokat. Akinek el akarom mondani, milyen volt a hétvégém, annak elmondom kérdés nélkül.
2020. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy gáz, de számomra kellemetlen lenne. Illetve nem is igazán értem, hogy ez miként lehetséges, csak vannak olyan esetek, amikor a munka kapcsán kell kommunikálniuk, ha egy helyen dolgoznak.
2020. ápr. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Volt régen egy kolléganőm hasonló, igaz, nem irodában, hanem üzletben. Nemigen volt közös témánk, mikor kettesben voltunk úgy dolgoztunk egymás mellett órák hosszat, mint 2 kuka. A többiekkel viszont elvoltam. Nem volt kellemes, de van ilyen.

Sokszor szimpátia az egész. Főleg, ha egyikkel beszélget, másikkal nem. Vagy alapból antiszoc egy kicsit, és senkivel nem akar érintkezni.

2020. ápr. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!