Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire gáz, ha valaki az...

Az mennyire gáz, ha valaki az egy szobában ülő kollégáival éveken át nem beszélget?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 28. 18:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem. Ha nem a munka rovására megy, és a teendőkkel kapcsolatos dolgokat egyébként ugyanúgy megbeszélik, akkor oké.


Ha mindkét félnek rendben van, akkor nem tudom mi ezzel a probléma, alapvetően nem fecsegni járnak az emberek be, hanem dolgozni. Bár tudom, van akinek még fontosabb is a beszélgetés, ha kell ha nem, de számomra ez idegesítő.

2020. ápr. 28. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz. Hallássérültekkel dolgoztam 12 évig, soha nem beszélgettünk. Én hallóként ki voltam rekesztve, de ezen az első évben túltettem magam. Én voltam a főnökük. A melóhoz nem volt szükséges a társalgás, levélbe ment minden. Akkor tanultam meg, hogy nem kell senkinek szeretnie, csak korrektül elvégezni a munkát, és csak annyira, amennyire én korrekt vagyok. Ezt alkalmazom ma is más területen, halló kollégákkal is.
2020. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
12: Ez egy álommunkahely lehetett. Hol lehet ilyet találni? (privátban is megírhatod :)
2020. ápr. 29. 11:34
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem volt álom munkahely :)

Főleg nem az első hetekben, ment is az álláskresés, mert magam sem hittem el, hogy ott és úgy helyt lehet állni. Fontos volt, mások mit gondolnak rólam, idő kellett hozzá, hogy megértsem, ez nem csak ott, hanem az élet számos más területén is csak huszadrangú kérdés.

Gyakorlatilag éveken át nem szólsz senkihez és nem szólnak hozzád, igaz, nem is hallanak belőled semmit, mintha egy árnyék lennél. Pláne, ha felelős vagy értük, és próbálják elhitetni, hogy ők felelősségteljesen dolgoznak is (a jelenlétedben) ;)

Egyébként egy állami cég volt, ami lényegében fogyatékossággal élőket foglalkoztat.

2020. ápr. 29. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!