Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan velekednek a egy...

Hogyan velekednek a egy munkahelyen egy olyan szemelyrol aki nem beszelget, csevereszik kollegaival?

Figyelt kérdés

Nem nagyon van kedvem annyit beszelgetni, ismerkedni, kivancsi sem vagyok tobbsegukre stb. Arra lennek kivancsi hogy szarmazhat ebbol valamifele hatranyom? Utaljak az ilyen kollegakat, rosszakat mondanak rola, esetleg megprobaljak a fonok elott lejaratni csakhogy megszabaduljanak a kellemetlen tarsasagatol?


Egyebkent csak a munkahelyem biztonsaga miatt aggodom, nem szeretnem ha ilyen gagyisag miatt elinteznek kirugatasomat.


Masreszt csak a munkammal foglalkozom, azert megyek be dolgozni, hogy legyen penzem amibol fenn tudom magam tartani. Elvegezni a munkam es aztan hazamenni. Nincs szandekomban semmilyen kapcsolatot munkatarsakkal fenntartani. Egyreszt mert altalaban nem vagyok kivancsi masokra, masreszt sok horror sztorit hallottam hogy hova vezethet ha a munkatarsaidat kozel engeded magadhoz.


2018. jan. 25. 14:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt a többiek is látják, hogy te visszahúzódó típus vagy. Gondolom, nem fognak keresztbe tenni neked csak azért, mert nem beszélgetsz velük. De azért nem ártana egy minimális kapcsolatot fenntartani velük, bármi gond lehet, és akkor segíthetnek is, nem kell azonnal mindenkiről rosszat feltételezni. Mondd nekik, hogy nem vagy nagy társasági ember, nem szeretnél kezdeményezni, de ha hozzád szól valaki, akkor ne utasítsd magad. Amúgy meg nem kell mindent kiteregetned a munkahelyen, akkor sem, ha már évek óta velük dolgozol. Mindenkinek megvan a saját magánügye, annyit árul el belőle, amennyit szeretne. Ha te semmit nem szeretnél, ezt is el kell fogadni, csak ne utasítsd el teljesen a beszélgetés lehetőségét.
2018. jan. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Jaj, nem tudom, hogy került oda az a magad, bocsánat. Azt akartam írni, hogy ne utasítsd el.
2018. jan. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha normális munkatársaid vannak, elfogadják, hogy nem vagy beszélgetős, cseverészős típus. Ha van egy- két sz@rkeverő, akkor lehet probléma.
2018. jan. 25. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
0%

Ők lesznek azon személyek, akiket a sor végére tesznek jutalomnál, de kirúgásnál legelőre...röviden ennyi.


Hiszen, ha egy "senki", lesz helyette más, aki még valaki is lehet;)

2018. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

4


Nem ertem ezt a kifejezest, hogy senki. Miert lenne senki csak azert mert nem akarja megmutatni magat? Senki sem koteles ismerkedni, kitarulkozni. Elvileg az emberek azert ismerkednek, beszelgetnek mert ez oromet okoz nekik, elvezik. Aki meg nem elvezi az nyilvan nem teszi.

2018. jan. 25. 18:26
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

# 5


A senki - nem "családtag" csak egy pótolható valaki.

Aki senkinek ott nem jelent semmit s neki se senki ott, csak egy "biorobot" - senki.

Érted?

2018. jan. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok és engem is meglepett hogy sokan nem azt gondolják hogy csendes és visszahúzodó vagyok azért nem beszélek sokat , hanem hogy én biztos nagyképű vagyok és hogy nem érdekelnek, lenézem őket stb ... pedig erről nem tehetek
2018. jan. 26. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

7


Na pont ezert kerdeztem. Mert az az erzesem hogy tobbet latnak belem mint ami valojaban van.

2018. jan. 26. 09:26
 9/15 anonim ***** válasza:

ÉRtelmes munkahelyen az emberek DOLGOZNAK munkaidőben és NEM cseverésznek.


A falra másztam az otthoni trendtől, hogy mindenki pfázik 7-8 órán át, munka alig halad, de kit érdekel Marika néni sógorának az újabb baja? Senkit, csak nyomták a sódert, hogy addig se kelljen érdemben dolgozni.


Itt Svájcban ezért másnap kibxnák őket :)

2018. jan. 26. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
0%

# 8


Ezért kellene kinyitni néha szádat, hogy ne többet vagy senkit lássanak benned, de írassad le magad...nekem 8, 8-as:D



# 9


Értelmes ember a szünetekben cseverészik bár, aki rabszolga...az sose.

2018. jan. 26. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!