Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit gondoltok magatokrol?...

Ti mit gondoltok magatokrol? Jó csaj/ pasi vagy?

Figyelt kérdés

Aki unatkozik leirna, hogy hogy latja magat? Illetve a tulajdonsagait?

Kivancsi vagyok mivel sok mindenkiben az merul fel ilyen forumokon hogy csak csunya pattanasos emberek valaszolgatnak. 🤣


2020. ápr. 29. 22:23
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Kezdem en:

158cm

Nagyon hosszu fekete haj

Barna bőr, nehany tetovalas

24 éves

10/8 szepnek tartom magam es kulonlegesnek, csak van rajtam egy kis felesleg amit le szeretnek adni azzal nem vagyok meg elegedett! 😊. Kb 60-62 kg vagyok.

2020. ápr. 29. 22:25
 2/11 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
100%

29/F


Külső: a magam 166-167 centijével nem igazán tartozok a jó pasik táborába. Próbálom ellensúlyozni azzal, hogy nem hízok meg (pedig hajlamos vagyok), sportolok rendszeresen, olyan átlagosan izmos vagyok. Ránézésre az emberek 99%-a azt mondja, hogy 22-23 éves vagyok, mert elég fiatalos arcom van - ezért teszek is rendesen, sok alvás, stresszmentes életmód, satöbbi. A stílusom sokakat megrémiszt elsőre, mert főként feketét hordok, és nem vagyok az a mindenkire mosolygós típus, de ha megismernek, én vagyok a társaság lelke.


Belső: mint említettem, ha ismernek, szeretek a középpontban lenni, az élcelődős, szarkasztikus humorom sokszor betalál. Persze ehhez kell olyan társaság is, akik díjazzák az ilyenfajta viccelődést. Van egy világnézetem, amiből akkor sem engednék, ha életem szerelme múlna rajta (nem olyan vészes világnézet, inkább csak gondolatok, elméletek, filozofálások amik ha megértő fülekre találnak, könnyen vita születhet belőlük). Mindenem a zene, amiből elég sokrétű vagyok, de a szélsőségeket kedvelem - ezt persze senkire sem erőltetem rá. A felszínes beszélgetéseket nem szeretem. Álmodozó típus vagyok.

Nem tudom. :D

2020. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Közepes csaj vagyok :-) 160 cm, 55-58 kg, nem tudom most pontosan.

Állítólag jó genetikám van, bár lehetnék ápoltabb, de talán majd kövi életben, engem ez a szépségápolásos meg öltözködős dolog nem nagyon vonzott sosem. (Nem is értek hozzá.) Egyedül a szemöldökömet szedem, meg a szőrt eltávolítom a nem kívánt helyekről. 😉 Ha jó napom van, akkor használok parfümöt, mert én is szeretem, ha a pasikon van valami jó illat. Minimális sport megvan.

Pasiknál sosem az adoniszoknak tetszettem, de ez nem baj, mert nekem sem ezek a szép fiúk tetszenek, hanem a markánsabb, férfiasabb vonások.

2020. ápr. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

159 centi, 47 kg, vékony, enyhén izmos 29 éves nő vagyok. A külsőmmel meg vagyok elégedve, tetszem magamnak. ☺️

Vidám, mosolygós, pozitív szemléletű vagyok. Szeretek mozogni.

Néha hirtelen haragú és agresszív is vagyok.

2020. ápr. 29. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát én olyan átlagosnak látom magam, de a környeztem (és még ismeretlenek szerint is) nagyon helyes vagyok. Hát oké, felőlem :D


Bár közrejátszhat a magam megítélésében az önbizalomhiány és a kegyetlen önkritikám is. Mondjuk ez is ingadozó, mert néha én is nagyon szépnek látom magam, néha meg nem.


Amúgy 174 magas vagyok, enyhén izmos, de azért nem vagyok vastag, zsír meg egy csepp sincs rajtam kb. Barna haj, barna szem, szép rózsaszín ajkak, szép hosszú, élettel teli szempillák, amit rebegtetek a csajok előtt :D


A borostámra kifejezetten büszke vagyok amúgy, borotválkozás után pár napig szerintem nagyon menő.


Az arcom is arányos, csak a hajamat nem szabad hosszúra meghagyni, mert pont a homlokon bal sarkánál van egy forgóm és ha lenő elrontja az egész arcom meg fejem. Általában fiatalabbnak is néznek, elég fiatalos az arcom, inkább kedves kerek görbék, mint éles macsós vonások jellemzik, bár pont nemrég megkaptam valakitől, hogy férfias.


A fogaimat szeretem még nagyon, mert szép sorba nőtt az összes és arányosan (tehát nincs se hézag, se nyuszifog meg ilyesmi, szinte fogorvosi minta lehetne ez a fogsor), gondolom jó genetika miatt. Bár sajnos többet kellett már tömni, és kell is majd még, ha vége lesz ennek a járványos helyzetnek, de hát na, nagy dolog.


Személyiségre meg egyszerűbb ha elolvasod az INFJ leírását, az nagyjából 99%-ban igaz, bár tudom a személyiség ennél sokkal több tényezőből áll, de így a legegyszerűbb. Igazából INFJ-ként az élet egyaránt átok és áldás is, ezért nem könnyű a párkeresés se.


25/F

2020. ápr. 29. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Kulonleges es megis atlagos, tudok eleg jo kepu meg nagyon ronda is lenni.


Tulajdonsagaim is ilyenek vannak nagyon jok, es nagyon rosszak is.

2020. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

165 centi vagyok, és emiatt is, meg anyagcserebetegség miatt is hizásra hajlamos

ezzel együtt szeretek sportolni, igy bár alacsony és pocakos, de izmos is

arca elégedett vagyok a külsőmmel, bár ez nem volt mindig igy

öltözködésre úgy öltözködöm, ahogy az másokon is tetszik

meleg pasiként ugyanazt a kategóriát, azt a szintet ütöm meg arcra is, testmagasságra is, ami nekem is tetszik és bejön párkapcsolatilag, igy egyáltalán nem izgat, hogy másik szemében jó pasi vagyok-e vagy sem, elégedett vagyok a külsőmmel.

2020. ápr. 29. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
belsőre nézve meg jó, becsületes, intelligens megértő, őszinte, kedves ember igyekszem lenni, és ennyi. És másoktól is ezt várom. Akár ez a jó pasis, akár nem. Nekem ez.
2020. ápr. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Így 30-on éppen túl elég rég tudom, hogy nagyjából tökmindegy, hogy hogyan nézek ki. Visszahúzódó és csúnyácska kamasz voltam, szóval inkább személyiséget növesztettem magamnak izmok helyett, mostanra eléggé megtérült. Azóta lényegesen kellemes látvány vagyok, de tényleg abszolúte nem fontos.
2020. ápr. 30. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

172 cm és 60kg vagyok, a testalkatommal nagyjából elvagyok, bár lehetne laposabb hasam :D

Hosszú, sötétbarna göndör hajam van ezt nagyon szeretem, mindig meg szokták dicsérni :) és barna szemem. A környezetemben azt mondják szép lány vagyok, bár biztos lesznek olyanok akiknek nem tetszik majd az új fül, orr piercingek amiket csináltattam a karantén előtt :D

Na én tipikusan az a mosolygós lány vagyok, aki a munkában szinte mindig mindenkire, nem tudom néha zavaromban is ezt csinálom. Egyébként meg elég csendes vagyok, de ha megtaláljuk a közös hangot akkor viszont sokat tudok beszélni, kb bármiről. Az biztos, hogy sose leszek egy társaság középpontja típusú ember, az nagyon távol áll tőlem.

2020. ápr. 30. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!