Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért gáz az, ha 20 éves...

Miért gáz az, ha 20 éves fiúként nincs jogosítványom, és nem is tervezem letenni azt a jövőben?

Figyelt kérdés
Szóval a téma feljött egy haverom és egy lány esetében. A haveromnak már pár éve meg van a jogosítványa, és többször előfordult már, hogy megkérdezte hogy nekem miért nincs, mikor akarom letenni, stb. Aztán elkezdtem ismerkedni egy lánnyal, aki amikor megtudta, hogy nincs jogosítványom, teljesen máshogy állt hozzám, mintha egy életképtelen szerencsétlen lennék.

2020. máj. 3. 12:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
47%

Barátom 26 éves, nincs jogsija se, 3 éve vagyunk együtt. Most még nincs szükségünk kocsira (szívesen gyalogolog, de biciklivel pláne minden közel van és a tömegközlekedéstől sem idegenkedem), de zavarna ha egyáltalán soha nem is tervezné megcsinálni a jogosítványát. Mi lesz, ha a gyerekért kell menni az oviba vagy a szüleimez látogatunk el, ha nagy bevásárlást kell csinálni, ha anyóst kell a kórházba vinni, ha külföldre megyünk kocsival stb., stb., mind mind egy emberre hárul, mert a másik nem tud vezetni? És ha elfáradok/rosszul leszek vezetés közben, cserélni sem tudunk.

Nem baj, ha valakinek nincs jogsija, de nálam is kizáró ok, ha soha nem is akarna.

2020. máj. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz ez kamaszoknál probléma mert attól érzik felnőttnek magukat. Aki már felnőtt azokat nem érdekli, hogy van-e jogsid vagy nincs. De dolgod te életed.
2020. máj. 5. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
46%

Nem gáz. Nekem ugyan van, de megpróbálom tényleg csak akkor használni ha szükséges, mert nem szeretem a környezetszennyezést. Szóval engem pl egyáltalán nem zavarna, környezetbarát🙂

18/l

2020. máj. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!