Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van köztetek olyan aki tetovál...

Van köztetek olyan aki tetoválást csináltatott magának és később megbánta? Én karra tervezek, mert "menő" másokon, de nem tudom, hogy nekem jól állna-e.

Figyelt kérdés
Végülis nincs olyan erős indíttatás, nem is tudom, hogy akarom-e idáig sem izgatott annyira, csak elkalandoztam a gondolattal..

#tetoválás #tetolvált
2020. máj. 3. 14:00
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ne csinálj.
2020. máj. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Minden tetoválásnak van valami jelentése és általában valamilyen okból csináltat az ember tetkót, ha neked ezek nincsenek tuti megfogod bánni.
2020. máj. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sokszor szerettem volna már, mindig nézegetem őket aztan mindig alszok is rájuk egyet és arra jutok másnap, hogy ez gyenge. Nincs semmi jelentése számomra, csak divatból csináltatnám, úgy meg nem kell. Az gáz. Majd ha lesz az életedben olyan pont, hogy azt érzed na ez fontos és értékes és érdemes, akkor csináltass. Nem hajt a tatár.
2020. máj. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Te sajnos pont olyan lennél, aki megbánná. Azért, mert menő??? Nem, nem menő. Ne divatból csináltass, hanem magadért. Sokaknak állna jól, de nem tartozik hozzájuk, így nem is csináltatnak.

Ha úgy érzed, hogy te akarsz, akkor csináltass, de jól fontold meg, nem lehet túl könnyen leszedni. Nekem van jópár, egyiket sem bánom, de nem menőségből vannak.

Ha majd lesz indíttatásod rá, hogy igen, az az éned része lesz, hozzád tartozik majd, nos akkor ;) Addig ne.

2020. máj. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
34%

Nézd meg ezt a képet: [link]

Ilyen akarsz lenni te is?

2020. máj. 5. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szerintem 10 éve tervezem, hogy lesz egy tetoválásom és azóta sem találtam/rajzoltam/láttam olyat ami esetleg eltundék viselni magamon életem végéig. Egy életre szól, nem addig amíg el mész a haverokkal villogni az utcára. Szetintem gondold át!!
2020. jún. 1. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!