Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ellustultam az évek alatt....

Ellustultam az évek alatt. Mit csináljak másképp?

Figyelt kérdés

Jelentheti ez, hogy nem vagyok boldog?


Egészen két évv ezelőttig folyton pörögtem, mindig csináltam valamit, sose volt olyan, hogy csak ültem volna a gép előtt egész nap. No nem mintha most nem lenne mit csinálnom (hatalmas a kupi, kosz, főzni is kellene valamit), de egyszerűen nem bírom elkezdeni, rávenni magam. Beleálltam a mosogatásba, két tányér után otthagytam. Raktam be mosást, de nem teregettem még ki, reggel óta. Fáradtnak, üresnek, gyengének érzem magam.


A héten 5-6 napot dolgozok. Hogy lendítsek magamon, hogy ne csak a munka töltse ki jóformán az életem? Hogy vegyem rá magam, hogy haladjak a saját dolgaimmal is?



2020. máj. 5. 18:48
 1/1 anonim ***** válasza:

Jelentheti. Tegyél rendbe mindent egy kis zenével. Keverd a hasznost a kellemessel.

Nem tudom mikor végzel a munkával, de menj el sétálni. Hívj magaddal egy jó barátot, ha úgy jobban éreznéd magad.

Menj el társaságba. Menj és ismerkedj. Vagy tartsd a kapcsolatot a barátaiddal. Látogasd meg a rég látott rokonokat.

Kezdj el egy új hobbit.


Nekem egy barátnőm ajánlotta, hogy írjam fel este a holnapi teendőimet és másnap, amit megcsináltam, pipáljam ki. Jó érzés volt, hogy: megcsináltam. Hasznos voltam.


Sportolj. A mozgás sokat segít.

Remélem valami segített.

2020. máj. 7. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!