Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek (csak játszunk el...

Szerintetek (csak játszunk el a gondolattal), Orbán Viktor melyik MBTI típusba tartozhat?

Figyelt kérdés

Talán nekem is illene véleményt írnom, ha már erre kérlek titeket, de én még új vagyok a témában (most barátkozom a funkciókkal, stb), és érdekelne a véleményetek.

(Illetve sokat gondolkodtam azon, hogy kérdezzek-e egyáltalán ilyet, mert egy politikusnál azért igen gyakran előfordul, hogy valamilyen szerepbe bújik)



2020. máj. 6. 07:16
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
22%

Még a gondolattal sem játssz. Orbán személyisége a magánügye, az a politikai fényezett fassade, amit minden nap kapsz róla, köszönőviszonyban sincs az eredetivel (ami egyébként nem kifejezetten szimpatikus).


Nemcsak politikus tesz fel fassadét, de minden híres ember visel valamennyit. Ez a hírnév ára.

2020. máj. 6. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
56%
ISTJ
2020. máj. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:
#2 Én tényleg nem értek ehhez (annyira), de xSTx-nek tippeltem volna magamtól, ha kötelező lett volna. Ami azért érdekes számomra, mert valahogy én az "N"-t hasznosabbnak tartom egy politikusnál.
2020. máj. 6. 07:36
 4/25 A kérdező kommentje:
Naiv voltam, hogy feltételeztem, egy MBTI-ről szóló kérdésnél ezt mellőzni lehet... tényleg tök érdekes mindenkinek a magánvéleménye, ha szeretnétek (ha esetleg még nem lenne) szívesen kiírok egy kérdést, ami így hangzik: "Mi a véleményed Orbán Viktorról?", oda lehet majd ezeket. Engem tényleg érdekelne, ki milyennek (és mi alapján olyannak, amilyennek) tippelné.
2020. máj. 6. 08:56
 5/25 anonim ***** válasza:
5%
INTJ, mert akárki tölti ki a tesztet, kb. mindenkinek az jön ki eredményül
2020. máj. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
63%

Sztem az Orbán egy GEC1.


viccet félretéve.


Külföldi oldalakon elvileg ENTJ.

[link]

2020. máj. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
De nem értem, miért látják N-nek... olyan fantáziátlan kijelentései vannak, semmilyen képet nem képes feleleveníteni az ember előtt...
2020. máj. 6. 13:28
 8/25 A kérdező kommentje:
De köszönöm a linket, rákerestem én is, de ezt nem találtam, csak egy másik oldalt, ahol összesen ketten szavaztak erről.
2020. máj. 6. 13:29
 9/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát az attitűd, amivel fel szokott lépni a nyilvánosság előtt, nekem olyan ESTJ-szerű, de hogy a hétköznapokban milyen ember, arról fogalmam sincs.
2020. máj. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
76%

ISTJ vagy ESTJ.


Én is láttam azt az oldalt, ahol ENTJ-t írtak, és kerekedtek a szemeim rendesen. Az ENTJ előrelátóbb és ügyesebb stratégiai gondolkozó, sokkal inkább elméleti, újító ötletei vannak... nem ennyire... hogyan is mondjam, hogy ne sértsem meg vele, "vonalas". Az újító alatt nem azt értem, hogy az ENTJ kapásból liberális gondolkozású, hanem, hogy új útvonalakon érvényesíti az akaratát, nem pedig a 30 éven át gyakorolt rutin szerint folytatja a tevékenységét. Meglépi azt, amit mások vagy nem mernek, vagy nem jut mások eszébe egyáltalán - az ENTJ Napóleon speciel kikapta a pápa kezéből a császári koronát, és megkoronázta saját magát. Orbán meg nagyon rutinra, múltra alapozó stratégia szerint működik, nem gondolja át vagy frissíti fel a taktikáját, hogy hatékonyabb legyen, alkalmazkodjon vele a friss változókhoz, hanem pontosan ugyanúgy tolja előre a szekeret, mint 10 évvel ezelőtt. Egy kőkemény tradicionálisságon nyugszik a világképe, amit át akar adni, és már működő sablonokkal dolgozik ezen; ami erős Si-t feltételez.

2020. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!