Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tolakodó dolog ha egy nőnek...

Tolakodó dolog ha egy nőnek tömegközlekedési járművön szólok hogyha ülés közben leér a csinos nyári ruhája teljesen a padlóra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 19:18
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
76%
#9 - Nem erted meg mindig. Eliteled, aki joindulatbol szol, mert o azt hiszi, jot tesz. Nem, nem akar megdugni, nem is baszogatas, csak joindulat. De elvarnad, hogy olyanert azert szoljon, ami neked (anyagi) veszteseg. Hat igazi vagy. Komolyan az a mentalitas, akit meg az ellensegeimnek se kivanok. Es a legszebb: nem erted, miert :/
2020. máj. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
30%

Nem értem, valóban. Ha valóban segíteni akar, mert engem veszteség érne, akkor szóljon. Ez az igazi segítség.

Ha azért akar hozzámszólni mert hozzámszólhatnékja van,bacogathatnékja van, az nem segítség.

Én amúgy szívesen társalgok emberekkel buszon,boltban, lépcsőházban, akárhol.

De a kéretlen jótanácsokat, bacogatást utálom.

2020. máj. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
88%
Azt hiszem, megvan a különbség: segítség vs. fontoskodás. Az utóbbiból nem kérek.
2020. máj. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
de az o ertekrendje szerint ez segitseg, nem fontoskodas...
2020. máj. 8. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
100%
Én nem szólnék neki.
2020. máj. 8. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
22%
De hagy ne feleljek már más értékrendjéért. Az enyém szerint tolakodás, idegesít, pont.
2020. máj. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
67%

nem szeretem ha az emberek hozzám szólnak, majd észreveszem magamnak. elég nagylány vagyok hzzá, hogy figyeljek a saját ruhámra.


amúgy meg:

leesett a kardigánja.

lelóg a ruhája a földre.

kioldódott a cipőfűzője.

nem:

leesett a szép kardigánja.

lelóg a csinos ruhája.

kioldódott a szexi cipőfűje.


találj ki valami normális beszélgetéskezdeményt, mert ez inkább tolakodás, abból is az a fajta, amit ha velem egy megállóban szállsz le, felhívom az apukámat, hogy jöjjön már elém hazafele.

2020. máj. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
Én szerintem mivel direkt húzott hosszú szoknyát ezért nem zavarná, ha lelóg. Ha szólsz megköszöni és ennyi. Engem nem zavarna, sőt talán még egy kicsit fel is dobná a napomat.
2020. máj. 19. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
100%

És ha lelóg akkor is mit tud vele kezdeni? Betűri a cipőjébe vagy mi? Én zavarónak gondolnám, mivel számolok azzal, hogyha hosszú szoknyám van az ülésnél ‘perszehogy’ le fog érni.. de akkor se brutál módon, hogy mások azt nézzék. Vagy nálatok mindenki uszályos esküvői ruhákban tömegkezlekedik?

Annyira abszurd ez a szituáció :DDD

2020. máj. 19. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
74%
én nem szolnák jo mondjuk én nő vagyok szóóóval nem tom
2020. máj. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!