Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tolakodó dolog ha egy nőnek...

Tolakodó dolog ha egy nőnek tömegközlekedési járművön szólok hogyha ülés közben leér a csinos nyári ruhája teljesen a padlóra?

Figyelt kérdés
2020. máj. 6. 19:18
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt feltételezném, hogy csak hozzám akartál szólni, és ez tenné tolakodóvá. Mégpedig azért, mert nyilván tudom én is, hogy leérhet, ha hosszú, és nem tehetek ellene sok mindent igazából. Ha pl. az ölemben fekvő pulcsi ujja ér le, az más, ha azért szólsz, akkor nem gyanakszom "hátsó szándékra".
2020. máj. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tartok fontoskodásnak egy kis figyelmességet, de szituációtól függ. Ha mondjuk leesik a pulóvere a földre az más. Pláne ha elindul nélküle :) Igazából ez gyakran megesik. Nő vagyok de tudom hogy sokan utálnak idegenekkel beszélgetni ezért nagyon rövidre szoktam fogni az ilyet. Szólok, és azonnal arrébb állok. Nyitott táskáért csak akkor ha látom hogy van is benne valami. Ismerek embert aki rendszeresen elfelejti. De vannak emberek akiknek éppen nincs pénzük újra és kényelmetlen lenne neki magyarázkodni.

De aki ilyen ruhát vesz fel az pontosan tudja hogy lelóghat a földre. Úgy veheti hogy túlságosan figyelsz rá.

2020. jún. 10. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Én nem tartanám tolakodásnak, de csak akkor, ha a "csinos" részt kihagynád. :)
2020. jún. 19. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Én értékelném 😊 de akkor is szólj ha a hajam látod hogy a földet söpri, nem akarom hogy koszos legyen mert az is földig ér 😊

És rá ne lépj véletlenül a kislányom szintén földigérő szoknyájára!

😂😂😂😂😂

2020. okt. 6. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
Nohát csak akkor nem tolakodó, ha eszméletlen jóképű vagy.
2020. okt. 7. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!