Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miert engedik meg velem sokan...

Miert engedik meg velem sokan maguknak ezt a beszedstilust?

Figyelt kérdés
Miert en leszek a tarsasagok allando celtablaja? Ma is ilyeneket mondtak nekem: "te magadtol vagy ilyen hulye, idiota vagy, meg ekkora hulyeseget nem csinalt mas..." Akkor folytatnam a sort: "ugyis megbuksz, csak a kettes valo neked, 3 tantargybol 1es leszel. Mit keresel itt?" Mindezt ugy, hogy egyaltalan nincsenek bajok a szellemi kepesegeimmel, sot. Kifejezetten okosnak szamitok. Teszem hozza: 10 perc alatt kaptam ennyi bantast amit meg par ember hallgatott, szoval kb eleg sok ember elott alaztak igy meg. De barhova megyek mindig ez van, mindig engem neznek ki. Miert?
2020. máj. 7. 17:36
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mert hagyod. Érettségiztél szóval otthagyod ezeket a tetveket.
2020. máj. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kik mondták ezeket hol és miért? o-o

Egyébként az első jól mondja, vannak akik direkt azokat választják akivel megtehetik ez, és még rosszul is esik nekik.

Kerüld az ilyen társaságot, én is passzívabb természetű vagyok, nekem ez jött be.

2020. máj. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van egy csurhe, ott szeretik egymast kovetni egymast valakinek a bantasaban. Mint mikor kobor kutyak falkaba verodnek. Ahogy irtak, kikerulsz kozuluk, masok kozt leszel. Persze kiserteni fog, de ha nem hagyod, egyszer csak lekopik rolad. Uj ismeroseid lesznek.
2020. máj. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!