Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlélési helyzetben ha enni...

Túlélési helyzetben ha enni kell (pl. eltévedve sivatagban), melyiket ölnéd, ennéd meg - a kutyádat, vagy egy idegen embert?

Figyelt kérdés

Nemrég hallottam, hogy valakik eltévedtek a sivatagban, és megették a saját kutyájukat...


Ha egy idegennel és a kutyáddal eltévedtek a sivatagban, nincs élelmetek, és enni kell, bevillan a túlélési ösztön - melyiket ölnéd, ennéd meg? :)


2020. máj. 7. 20:43
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
"emberhús fogyasztása negatív hatással van az emberi agyra" - Lelki szempontból nyilván, de érzésem szerint nem jobban mit a kutyám megevése :)
2020. máj. 8. 18:08
 22/32 anonim ***** válasza:
55%

Egy idegen ember nekem egy idegen kutyanal is kevesebbet er.

En a kutyamnak hagynam, hogy megegyen. De nem tenne meg, ahogy en se tudnam. Vannak am olyan helyzetek, mikor a halalt valasztja valaki, nincs az az oszton.

2020. máj. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
49%

Èn azt hiszem, lemészárolnám az embert és azzal etetném a kutyámat, magamnak meg vadásznék valami rovart vagy bármit, füvet ennék vagy valami kaktusz, száraz kóró csak nö valahol. Hajnalban meg nyalogatnánk a harmatot valami szilárd felületröl, már ha van a sivatagban harmat. :D

A kutyámat semmi esetre sem enném meg és ha valaki a nyálát csorgatná rá, lelkiismeretfurdalás nélkül nyírnám ki. Lehet, hogy mérgemben még ennék is belöle.

2020. máj. 24. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
61%
Mennyi perverz beteg hülye kutyás cseszdmeg. Az életkedvem is elmegy tőletek, undorító! (A kutyátok életkedve is elmenne tőletek ha tudná milyen ember a "gazdi"...)
2020. máj. 25. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Ma 07:29, miért is? Szerintem egyértelmű, hogy a kutyám életét hagynám meg, akivel esetleg éveken át törődtem, tanítgattam, neveltem, és hű társam volt. Miért őt enném meg? Miért élvezne elsőbbrendűséget egy idegen ember? Na ugye.
2020. máj. 25. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Nálam az is szempont, hogy az idegen ember veszélyesebb mint a kutya (vagy bármilyen más állat), szóval elsőnek kell lépni, az a a biztos :)
2020. máj. 25. 11:17
 27/32 anonim válasza:
64%
Egyértelműen a kutyát. Jó, oké ember legjobb barátja meg ilyesmi, de inkább egy kutyát eszek meg mint egy embert. Nem vagyok kannibál. A kutya meg mégis csak egy állat. Attól, hogy háziállatként tartjuk és nem haszonállatként...attól függetlenül egy állat.
2020. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
77%

de én még mindig nem értem, hogy a fenébe vagy olyan dinka, hogy eltévedsz a sivatagban?

valaki magyarázza már el

2020. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
31%

#24

Én sem értem őket...

Emberek. Ahhoz, hogy megedd az embert, előtte meg is kell ölni. Még, oké, hogy a kannibalizmust bevállaljátok, de az emberölést is? Szóval kutyaevők lesztek vagy kannibalista gyilkosok?

2020. máj. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

A kérdésre nem lehet jól válaszolni, hiszen a három szereplő közül bármelyik lehet olyan gyenge, hogy nem tud túlélni, és a másik kettő megeszi. És az is lehet, hogy egyiket sem kell megenni, mert a kutyának ki tudják használni a vadászösztönét élelemszerzéshez.

Az Életben maradtak pont egy megtörtént esetet dolgoz fel, amikor szorult helyzetben kannibalizmusra vetemedtek, de senkit nem öltek meg ehhez, csak azokat ették meg, akik meghaltak maguktól a szerencsétlenségben.

2020. máj. 28. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!