Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok szerencsétlen?

Miért vagyok szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Egyszerűen nekem semmi sem sikerül elsőre,de van úgy hogy 2x sem...

Pl.50 gyerekből 1-nek nem sikerül a vizsga,az pont én leszek.

Mindig,mindenben ügyetlen vagyok,szerencsétlen

Próbálom magam fejleszteni,de a családom állandóan lemond,lehúz stb.


2020. máj. 10. 17:30
 1/3 anonim válasza:

Szerintem ez nem szerencse, hanem a hozzáállásod kérdése. Gondold azt, hogy most márpedig sikerülni fog, és majd meglátod, hogy tényleg sikerül.


A családoddal meg ne törődj! Ha lehúznak, vagy beszélj velük erről, vagy ha nem változtatnak próbáld meg ilyen téren ignorálni őket. Persze csak akkor, ha ez tényleg így van, és nem csak jót akarnak neked.

2020. máj. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sokszor állok úgy hozzá hogy bizony sikerülni fog,nagyon nagy akaratom és kitartásom ellenére sem sikerülnek a dolgok
2020. máj. 10. 18:06
 3/3 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy valaki szerencsétlennek születik, ezt el kell fogadni. Persze javíthatsz rajta valamennyit, ha nagyon akarsz, de néhány ember tényleg annyira balszerencsés, hogy bármit csinálhat, akkor sem fog neki összejönni szinte semmi.
2020. máj. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!