Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Miért vagyok ilyen szerencsétlen kis nyomi? Más hogy teszi magát túl ezeken?

Figyelt kérdés

Alacsony vagyok, lassan fogyok, gyorsan hízok. Folyamatos kontroll alatt kell tartsam magam, mert könnyebben mennek fel rám a kilók.

Nincs stílusom, nem tudom nekem mi áll jól, ízléstelen ruhákba járok. Ami a boltba még tetszik, az itthon már nem.

Lány létemre szőrös a hasam, a hátam, a lábujjam is. Emellett akármit csinálok, kipattogzok és szőrbenövésem lesz, ha bármivel is eltávolítom a szőrt. Kozmetikushoz meg minden héten nem járhatok.

Izzadékony vagyok, egy kis futástól is úgy megizzadok, mint a ló.

Introvertált típusú ember vagyok, emellett a társaságban nehezen oldódok fel. Mindig kussolok, mint egy jó gyerek.

Sose voltam buliba, sose volt fiúm és nem is lesz.

Undormány fejem van, amit még 10 kg sminkkel sem lehet szebbé vagy elfogadhatóbbá varázsolni. De ha lehetne is korrigálni sminkkel, akkor se tehetném, mert minden nap van szinte tesi, és leizzadnék. Úgy meg elkenődne.

Tesiből is csak 3-mas vagyok, mert nem tudok olyan szinten teljesíteni, mint a többiek. Kislabdadobásnál is csak 14-16 métereket dobok, míg más 30 m-eket, de van, aki 55 m-t tud dobni (ő az osztályból a legjobb). Én mindenből le vagyok maradva, legyen az távolugrás, gimnasztika, futás... én vagyok a leggyengébb az osztályból.

Semmilyen sportban nem vagyok ügyes, sőt, még jónak sem mondható. Tesin is mindig engem választanak utoljára, ami rohadt sz.ar érzés.


Egy genetikai hulladék vagyok.


2020. máj. 11. 16:05
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Növeld az önbizalmad. Azzal, hogy csak a rosszat látod meg magadban, nem fog javulni az önképed.
2020. máj. 11. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
20%
Már hozzá szoktam.
2020. máj. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%

Nyugi, lesz még rosszabb is.


[link]

2020. máj. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!