Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti orulnetek ha olyan jokepu,...

Ti orulnetek ha olyan jokepu, gazdag, családcentrikus ferjetek lenne aki bejelentene a vallalkozasaba es emellett soha nem kellene dolgoznotok mindent meg is adna nektek?

Figyelt kérdés
2020. márc. 2. 20:40
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
69%

Nem. Halálra unnám magam.

Sose tartott el senki, nem is vágyom rá.

2020. márc. 2. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
De ha nem lenne időd unatkozni, mert folyamat utaznatok, gyereket nevelnel. Az lenne csak a feladatod hogy a gyereknek mindent megadj.
2020. márc. 2. 20:48
 3/38 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Én nem akarok gyereket nevelni, és dolgozni akarok azon a területen, amiben jó vagyok. Én is szakmai sikereket akarok elérni. Illetve statisztikai alapon nagyobb a valószínűsége, hogy a kapcsolat nem fog örökké tartani, nem tartom ésszerűnek, hogy ne teremtsem meg a saját anyagi biztonságom. Esélyt sem akarok adni arra, hogy 40-50-60 évesen a gáláns férj lelépjen a szexi 20on éves titkárnővel, én meg ott maradjak hoppon, minden képzettség nélkül. Ha már a testem kevésbé, legalább a tudásom vonzóvá tesz majd az arra fogékonyak szemében.
2020. márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Nem. Egyáltalán nem vagyok az a típus, akinek egyetlen vágya az életben, hogy tucatnyi gyereket nevelhessen, és ne foglalkozzon semmi mással. Én azt szeretném, ha lenne ilyen úgynevezett életem is - amit a család megléte nem zár ki, az viszont igen, ha azon kívül semmi más nem történik az emberrel.
2020. márc. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
72%
Inkább fizessen be valami jó suliba hogy utána kezdhessek magammal valamit :D
2020. márc. 2. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
95%
Minden álmom ez lenne. Csak az a baj, hogy ez a férfi valószínűleg nem engem keres.
2020. márc. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
67%
Hogy teljesen kiszolgáltasson magának? Felejtsd el. A saját eszemmel is el tudok jutni oda, ahova akarok.
2020. márc. 2. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
67%
Nem. Nem akarok kiszolgáltatva lenni, nem akarom, hogy az egyetlen dolgom az legyen, hogy gyereket neveljek. Szerintem én bennem több is van annál, hogy gyerekcsősz legyek életem végéig.
2020. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
74%
Párom jóképű, családcentrikus és jól keres. Rémálmom, hogy háztartásbeli legyek. Nem azért tanulok az egyetemen, hogy otthon üljek. Lesznek gyerekeim, nevelni fogom őket, utazni is fog az egész család, de nem áldozom fel magamat.
2020. márc. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%

"Hogy teljesen kiszolgáltasson magának? Felejtsd el. A saját eszemmel is el tudok jutni oda, ahova akarok."


Persze!

A sarki boltba.

2020. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!