Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnám megakadályozni...

Hogyan tudnám megakadályozni azt, hogy az én életembe beleavatkozzanak?

Figyelt kérdés

Eddig akárhány barátságom vagy kapcsolatom volt, mindig valaki keverte a szart, azon volt egy-két féltékeny majom, hogy szakítsunk, utáljuk meg egymást.

Hogyan tudnék megerősíteni úgy egy akármilyen kapcsolatot, hogy abba ne tudjon befurakodni senki?

Hogyan tudnék ezektől a kárörvendő bunkóktól távol maradni? Hogyan tudok valakit úgy lekoptatni, mégis élni az életem, hogy ne tudja meg hol lakom, hol dolgozom, hol tanulok?

Hogyan tudom elérni az utálatos ismerősöknél azt, hogy leakadjanak végre rólam és az életemről?

Mit kell tennem ahhoz, hogy ne legyek téma, ne legyek eléggé érdekes és ne pletykáljanak rólam?

A célom egy normális élet lenne normális környezetben és emberek között, de mindig betalál egy vagy több hülye, akik az én életemen, külsőmön csámcsognak, a kapcsolataim másokkal megromolnak.


2020. máj. 15. 10:06
 1/2 Ibw4x ***** válasza:
megakadályozni nem tudod, annyit tudsz tenni, hogy leszarod őket. ne feltűnősködj és vágj vissza nekik
2020. máj. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 jeverezi ***** válasza:

Nagyon adsz mások véleményére. Megfelelési kényszer is jelen van. Próbálj meg a saját magad igényei, elvárásai és értékei mentén létezni. Két könyvet nagyon jó szivvel tudok javasolni:


1. Wiseman Richéárd - Kapd össze magad

2. Feldmár András- Őszinteség

2020. máj. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!