Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az hogy nincs...

Miért van az hogy nincs kedvem puncsolni a nőknek, nem nagyon izgatnak már?

Figyelt kérdés

20 évesen még dübörgött bennem a tesztoszteron és nagyon sokat udvaroltam.


Olyan 25 környékén kezdtem leereszteni és inkább magammal foglalkotam csak.


29 éves koromra eljutottam odáig hogy igazából már nem is nagyon izgat a dolog. A szexet se élvezem már annyira.


Fura de az erős markomat kellemesebbnek érzem mint egy punci szorítását. Egyáltalán nem nagy élmény nekem szexelni.


HA hozzávesszük hogy egy nővel rengeteg gond van (idő,pénz,stressz, lelki terror és társai) igazából ráfizetéses a dolog.


Aztán mit kapsz? Talán egy nem nemi beteg nőt, nem túl lestrapálva, aki esetleg ha szerencséd van jó fej és még beszégletni is lehet vele...


F/29


2020. máj. 20. 16:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem miért írsz ki kérdést ha utána rögtön meg is válaszolod. Ha ez a véleményed akkor ne nőzz, ilyen egyszerű. Mindenkinek jobb lesz.
2020. máj. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem kötelező nőzni, ha neked nem fekszik. De sokan az általad leírtnál sokkal többet, mélyebb érzelmeket kapnak egy párkapcsolatból. Megértem, hogy neked reménytelennek tűnik ezt elérni - az biztos, hogy hacsak nincs pont szerencséd, akkor ez nem könnyű.


Mindenesetre most alkalmad lesz arra, hogy fejleszd az önismeretedet, és hogy hátsó szándékok nélkül barátkozz mindkét nem képviselőivel. Sokkal jobb esélyed van így igazi lelki társat találni, egy másik embert mélyen megismerni, mintha a szex lenne a középpontban számodra. A végén pedig még mindig dönthetsz úgy, hogy mégis akarsz társat, és persze úgy is, hogy inkább egyedül akarsz élni.


Azt viszont nem javaslom, hogy továbbra is nőzz folyamatosan, aztán havonta kétszer újra úgy dönts, hogy nem éri meg és jól megerősítsd magadban a gondolatot, hogy minden nő haszontalan. Ezzel nem jutsz előre.

2020. máj. 20. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát nézd, ha nálad egy nő társasága kizárólag a szexet jelenti, akkor jobb is ha csak a markodra szorítkozol. Abból amit leírtál, nagyon sivár érzelmi életed lehet.
2020. máj. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sunshinedoll ***** válasza:
26%
Köszönjük, nekünk is nagy könnyebbség ám, hogy eggyel kevesebb barom fog ránk nyomulni :)
2020. máj. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Egy szóval se írtam hogy a szex izgatna csak, de egyszerűen veszteségesnek érzem az egész nőzés dolgot. Nem vagyok elájulva a nőktől sajnos már...


Amúgy az is igaz hogy egyrészük kb. csak szexre jó és inkább ne szólaljon meg.

2020. máj. 20. 17:07
 6/13 anonim ***** válasza:
74%

"Amúgy az is igaz hogy egyrészük kb. csak szexre jó és inkább ne szólaljon meg."


Mekkora egy hímsovi s_eggfej vagy te...xD

2020. máj. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

akkor élj magadnak és ne foglalkozz velük.


Én megengedem neked, ah ez hiányzik csak az életedből.


Miért van az?


mert gyáva vagy aki a könnyebb utat választja.

2020. máj. 20. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
8468759556582691420. ilyen kérdés. Köszönjük szépen.
2020. máj. 20. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

Mert borzasztóan sekély a hozzáállásod, márpedig hosszú távon semmi jóra nem vezet ha megrekedsz ennél a p ináért puncsolos színvonalnál.

De nem is baj. Nem hiszem hogy sokat veszítene bárki, ha kivonnád magad a társkeresésből. Csak ha lehet, ne hányd tele a fórumokat azzal hogy így a nők, meg úgy a nők, és hogy téged meeeennyire nem érdekel már ez az egész (mint ahogy a többi ilyen férfi teszi)

2020. máj. 20. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Clay Morrow ***** válasza:
47%
Mert te habzószájú proli vagy.
2020. máj. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!