Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam?

Hogyan fogadjam el magam?

Figyelt kérdés

hogyan legyen tobb onbizalmam es szeressem azt amit a tukorben latok? hogyan elegedjek meg magammal es ne lassam csak a rosszat magamban? szeretni akarom magam de nem megy. szeretnek magabiztos lenni, mert tudom hogy az kihat az ember megjelenesere is.

17 vagyok, sokak szerint szep, meg sosem csunyaztak le, de egyszeruen megis keptelen vagyok elhinni hogy az vagyok mert magamnak nem tetszem


2020. máj. 21. 19:13
 1/2 anonim válasza:

Gondold vegig elsosorBan, hogy mit nem fogadsz el magadon. Biztos van olyan, amit nem fogadsz el. Maskulonben nem aggodnal.


Ha ez megvan, akkor tegyel ellene. Sokan leegyszerusitik azzal, hogy nem lehet tenni. De igen, az esetek 90%-aban olyan onertekelesi gondok vannak a hatterben, amik csupan kitartassal elfogadhatoak.


Regen elegge passziv beallitottsagu szemely voltam. Mikor Szabo Peter konyvet elkezdtem olvasni, radobbentem, hogy nekem megfelelt ez az eletstilus, hogy negativ vagyok, es meghallgatnak korulottem. Nem tettem ellene- tul egyszeru lett volna- es csak ,, elveztem “ a negativsagot.

Ha feldolgozod magadban, hogy igenis fontos, hogy elfogadd magad, es tenni szeretnel, akkor meg egy lepessel elorebb kerulsz.


Ezt kovetoen tenned kell ellene. Amivel csak tudsz...


Mi tenne elfogadobba?


Van ami akadalyoz abban, hogy elfogadd magad?

Ha igen, mi? Es mit tehetsz, hogy megszunjon ez a negativ tenyezo?


Hosszas procedurak mellett merlegeld aZ alabbi kerdeseket.


Akar papirra is irj fel celokat, teendoket.

Ha vegrehajtod az egyes celjaidat, akkor az onbizalmad is noni fog.

2020. máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Neee csak Szabó Pétert nee😂😂. Figyi ez a magad dolga,de én pl. sokat fotóztam magam. Néztem lépésről lépesre mi az ami tetszik magamon. Majd rájöttem,hogy az hogy bolond vagyok🤣. Na jó segítek te is csinálj pár képet olyat is amin mosolyogsz,mert azon tuti nyerő vagy!😃 Nézd meg mit szeretsz magadon azt szeresd tovább. Azután nézd meg mi az ami nem tetszik.. sajnos nem mindent tudsz változtatni. Nekem a szemem is ilyen egy elipszissel arréb van az egyik amit csak én látok sokszor fotókon és engem zavar hordok szemüveget sokszor agyaltam régen a műtéten. Ma már elfogadtam,hogy ilyen a szemem nem mondom,hogy megszerettem meg, hogy a kedvencem lett. De rájöttem hogy igazából azzal látok mindent! És muszáj elfogadnom hogy ilyen,mert nem merem kockáztatni a látásom esztétikai okok miatt. Igazából sokat fotóztam még és rájöttem azért van benne szerethető is a színét szeretem bár attól függetlenül mindig arébb van. Elfogadtam,hogy ilyen. Nem kell szeretni magad csak fogad el, hogy olyan vagy amilyen. Van amin lehet változtatni és van amin nem. Például a stílus a testsúly az ilyen azon mindig lehet😁
2020. máj. 22. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!