Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fogadjam el magam és a...

Hogyan fogadjam el magam és a családom?

Figyelt kérdés

Sziasztok

20 éves cigány fiú vagyok van rended bejelentet munkahelyem már 2 éve a szakmámba dolgozom ( bármennyire is fura hogy egy cigány dolgozik igen van ilyen is ) a munkahelyemen a munkámat értékelik olyannyira hogy 2 év alat elő is léptettek középvezető beosztásban és mondhatni nagyon jó fizetésem van . ami szép és jó is persze munka mellet érettségizem is igaz esti gimiben van egy B2-es angol nyelv vizsgán is ez eddig szép és jó most jön a lényeg

Szégyellem a származásomat ha belenézek a tükörbe mindig egy barna bőrű srác néz vissza és iszonyatosan zavar barátnőm még soha nem volt mert nagyon félénk vagyok ha csajozásról van szó de a munkahelyemen megismerkedtem egy magyar származású lánnyal már egy jó ideje forr közöttünk a levegő de félek hogy hogy ha komolyra fordul a dolog nem fogja tudni elfogadni a családom .

Tipikus roma család a szüleim nem tudnak normálisan érthetően beszélni állandóan hangosan beszélnek mintha kiabálnának sok testvérem is van(9 tesóm van ) jelenleg én itthol élek szüleim . A szüleim nem dolgoznak alkalmi munkákból élnek na meg segélyből és abból amit én adok nekik havi szinten .

Nagyon zavar hogy ilyen családom van és hogy barna a bőröm, ha társaságban vagyok mindig kissebbségi komplexusom van és alig merek beszelni. Ha pl sétálok vagy be megyek a boltba és csak egyedül én vagyok a boltban cigány már akkor kellemetlenül érzem magamat hiába normális és tisza ápolt vagyok és normálisan tudok beszelni.

De ez a lány egyszerűen olyan gyönyörű csinos okos inteligens dekoratív lány nagyon oda vagyok érte és félek kezdeményezni a származásom és a családom miat mit csináljak mi lesz ha nem tudja majd elfogadni a családom vagy esetleg az ő családja engemet

HHiába ilyen maradi a családom de szeretem őket



2020. máj. 7. 14:51
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:

Ja még annyit hogy jogosítványom is van saját autóm ami egy másfél éves autó van félretett pénzen is

Lehet hogy keresnem kellene egy albérletet és úgy neki kezdeni a kapcsolatnak már ha lesz belőle valami hogy ne kelljen mindog a családhoz haza hozni ?

2020. máj. 7. 14:53
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Épp most fejeztem be a választ egy hasonló kérdésre.

Nyisd ki: https://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__emberi-tulajdonsagok..


Menj albérletbe, vegyél lakást, költözz el (a családoddal emiatt még tarthatod a jó kapcsolatot).

2020. máj. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

ne zavarjon hogy milyen egy családod!aki igazán szeret nem azért nem fog szeretni mert a családod ilyen meg ilyen!Szóval ne agodj! Ja és fogadd el magadat ugy ahogy vagy mert hidd el ugy vagy szép és tökéletes!

Én keresztény vagyok és nem tudom hogy ez itt most hogy fog ki jönni de azt mondom hogy fogadd el azt amilyennek az Isten teremtett!

Amugy ha annyira eltaszito lennél(DE UGYE NEM VAGY AZ!!!!)akkor nem lennél a munkahelyeden ilyen magas beosztásban!!csak ennyit szeretnék mondani de ha kérdésed adodik még nyugodtan irj privátba!!

2020. máj. 19. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Most komolyan te olyan tarsat keresel aki nem fogadna el teged ugy ahogy vagy a csalàdoddal együtt es mindig meg kéne jatszanod magad neki?


Egy kapcsolat nagyon nem itt kezdödik..

2020. máj. 19. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

Utolsó: egyáltalán nem olyan embert keresek aki nem fogadna el olyannak amilyen vagyok

A problémám az hogy én saját magamat sem tudom elfogadni és a családomat sem

Akkor mástól hogy varjam el

2020. máj. 19. 19:30
 6/18 anonim ***** válasza:

Ha igaziból szeret nem fog elhagyni a családod miatt.


Egyébként, kit érdekel, ha más a bőrszíned? Lehet, hogy téged zavar, de ha más is így lenne, nem léptettek volna elő. Ha nagyon nem fogadod el magad menj pszichológushoz, de Allah teremtett olyannak amilyen vagy :>

2020. máj. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
#6 kijavitanálak ha nem bánod! Nem Allah teremtette hanem Isten
2020. máj. 21. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
#7 Ezen ne most vitatkozzunk. Amúgy az Allah szó az isten szóból ered. Én is annak mondanám, de jobban szeretem tisztázni ezt.
2020. máj. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
#én az egyetlen Istenre gondoltam!! Az Urra
2020. máj. 21. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
#9 Ne beszélj úgy, hogy nem ástad magad bele. Ugyan az az isten csak mások a szokások, ami egyébként a mi javunkat szolgálja, pl.: A disznót nem esszük meg, mivel moslékban hempereg, mindent megeszik, ezért koszos a húsa is.
2020. máj. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!