Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan védjem meg magam ,...

Hogyan védjem meg magam , "hogyan verekedjek?"

Figyelt kérdés

FONTOS!!!! kultúrált üzeneteket kérek , nem olyat h ne menj el meg menj pszihologushoz meg ilyenek. kösz.


szoval.:A minap , két barátnőmre egy lány lehívott vagy 50 C-betus allampolgart (haertitek mire gonolok) Meglokdostek oket meg megtepegettek azert mert az a lany aki hivta oket h verjetek meg x-et es y-ont , az azt gondolja h a baratnoim egyike rament az EXERE (ezzzel ket baj van a, exe dolgoa mit szol bele , nincs mar hozza koze

b, Nem ment ra , baratja van )


Jövőhéten megyek hozzajuk megbezselni a dolgokat , de az egyik nyomi elköpte hogy meg akar engem is verni ha lemegyek , csak mert joban vagyok veluk.


Es menni fogok, beszelni fogok de ha valamelyik meg akar tépni vagy valami mi a halált csináljak? Egy bizonyos szinten meg tudom vedeni magam , de nem utca rlbanc vagyok, a megtepeshez nem ertek meg ilyenek , tisztan tudok karatezni .


Hogy a lóf@szba vedjem meg magamat egy tepes elol?



2020. máj. 21. 19:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Dikh TV után kéne egy dicsakkerdesek.hu is, ahol az online vajdák tudják értelmezni ezeket a kérdéseket és hasznos választ tudnak adni
2020. máj. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Lanyok verekszenek? :) olyan mint egy baromfiudvar :D
2020. máj. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Szerezz be paprikasprayt , a többiek is aztan lefújni mindet , vegyél viperát csuklópántosat azzal csapd szét a tetvek fejét karját térdét kíméletlenül . Az óbégató csürhe is kapjon . Karate aikido semmit sem ér ....
2020. máj. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
58%
Elmehetek megnezni?
2020. máj. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 gyere nyugodtan :D.i.
2020. máj. 21. 20:18
 6/12 anonim ***** válasza:
77%
Hatalmas feher kutyam van, egy alabai ... beceneve "apartheid" ... kolcsonadhatom, szivesen jatszik csontokkal :)
2020. máj. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Szólj anyunak és apunak.
2020. máj. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
69%
Az önvédelem nem egyenlő azzal, hogy egy fizikai konfliktus lezárásaként bele döngölöd, megsemmisíted, megölöd, rokkanttá teszed azt, akivel konfliktusba keveredsz. Az önvédelem addig terjed, amíg a téged megtámadó embert olyan szinten támadó képtelenné tedd, hogy le tegyen a további támadás szándékáról. Tehát az esetek igen túlnyomó hányadában elégséges, ha határozottan odahatsz a konfrontálódó félnek az egyik életpontjára egy nagyobb erőbehatást. Ez lehet rúgás, ütés, (újjal-, ököllel) döfés, közelharcban nyomás. Ha elkezdi valaki cibálni a hajadat, akkor azzal mondjuk nincs arányban az, hogy kinyomod az egyik nézőizmát, de ha sarokkal belezúzol a lábfejébe, akkor garantált, hogy nem fog utánad futkározni egy ideig. Tudd az arányokat, mert nevelőintézetbe, börtönbe is kerülhetsz rád nézve kedvezőtlen esetben! Az igazi azért az lenne, ha nem esnétek egymásnak fizikálisan, mint előember a Lehel piacon!
2020. máj. 21. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Köszi a a válaszolóknak. Egy-ketten félreértettek. Nem támadni akarok semmi ilyesmiről nincs szó, isten ments!

sokkal inkább vagyok a szavak embere es eleg oszinte vagyok , es ki is fogom mondani. Csak ha valamelyik nyomorék úgy veszi hogy beszóltam és elkezdi tépni a hajam jó lenne megvédeni magam mert sem a hajam sem a csontjaim nem adom ilyen "hudeelhiszemmagam haggyaman" kölköre. De annyit talán el tudok juttatni az eszükig h nem helyes amit csinalnak , illetve feltennem nekik azt a kerdest h "ti nyugodtabban alszotok ha valakit szetvertek es tudjatok faj neki es/vagy otthon sír?"


Szóóóval semmi olyanról nincs szó hogy lábat meg bordát akarok törni vagy embert ölni. Sem pedig hajat tépni. Csak magam megvédeni az ilyen görcsök elől. ezeknél én értelmesebb vagyok.


Megegyszer kösz!

2020. máj. 21. 22:21
 10/12 anonim ***** válasza:
90%
Én azt tudom mondani, hogy kezdj el boxolni. 🤷‍♂️ Nyilván ebben a mostani dologban nem fog segíteni, de ha ennyi C-kategóriás ork van, akkor a jövőben bármikor jól jöhet, ha tudsz bunyózni. Egyébként alap, hogy ilyen helyre nem megyünk egyedül. Én Ausztriában élek, itt a csecsenekkel szoktak menni ilyen helyekre. Ők nem olyanok, mint a C-kategóriás orkok! Ők rendes emberek, de bunyóba őket kell vinni, ez tény. Magyarországon maradj ismerősöknél, nincs egy fiú haverod se, aki nagyobb darab és ért is a bunyóhoz? Őt, meg az ő haverjait viheted, aztán szoszi. Ha ez nem játszik, akkor tényleg valami spray vagy kutya. Ennyit tudok mondani. Én továbbra is ajánlom, hogy kezdj el boxolni, s ha a jövőben ilyen lesz, nem kell kérdezz semmit. 🤷‍♂️
2020. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!