Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a baja ennyi embernek a...

Bözse22 kérdése:

Mi a baja ennyi embernek a Tik Tokkal?

Figyelt kérdés

Mi olyan rossz abban az appban, hogy amikor mentem és megnéztem a Play Áruházban, hogy mit gondolnak az emberek róla, olyan kommentek voltak, hogy "az emberiség ennél fájdalmatlanabb halált érdemel", "emberiség ellen vétett bűntett" (az 1,3 csillagról ne is beszéljünk). Most komolyan! Egy applikácóról beszélünk, nem Hitlerről! Miért cseszi ilyen sok embernek a csőrét az, ha vannak olyan emberek, akik szeretnek táncolna/tátogni egy zenére? Mi olyan nagy a baj ebben? Nem az ő élete és nem fog ebbe belehalni.


Meg a másik, amit annyira szeretek, (ez most mindenre vonatkozik) hogy valakai ebből kap pénzt. Nem értem, hogy miért fáj az embereknek az, ha valaki kap pénzt. Tényleg ennyire irigy dögök lenének sokan? Két évvel ezelőtt miért nem volt baj?


A válaszok között, kérem írjanak 2 JÓ ellenérvet (ne a táncolást/tátogást), ami tényleg azt bizonyítja, hogy ez tényleg egy "emberiség ellen vétett büntett" és miért érdemli meg, hogy letörlöjék (mert, ha jól tudom, ha nagyon leviszik egy applikációnak a csillagját, letörlik)


21/L



2020. máj. 22. 06:28
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

1. Butítja a fiatalabb generációt.

Annyit látnak a naív gyerekek hogy tátogásból meg lehet élni.

2. Mert mint a Facebook vagy az Instagram, egy idealizált világot épít a társadalomban ahol mindenki vicces,szép jófej..,. Miközben a valóság köszönő viszonyban sincs vele.

2020. máj. 22. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

1.Nem csak ezt látják! Van nagyon sok értelemes videó is!

2.Abszólút nem egy olyan világot épít fel. Sőt! Szerintem még több a szomorú videó, mint a vicces...

2020. máj. 22. 07:02
 3/24 anonim ***** válasza:
94%

A videók 90% erőltetett, bena, egyáltalán nem vicces, inkább csak szánalmas.

A tobbseg itt is csak annyit ér el hogy hülyét csinál magából, a csajok tudják mutogatni magukat, és kb ennyi.

15 evesen lehet még menő ott videozni, de 21 evesen mar lehetne több eszed...

2020. máj. 22. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Ki mondta azt neked, hogy én ott gyártok videókat? És méghogyha béna, erőltettet stb., még akkor is kiérdemli az "emberiség ellen vétett bűntettet"?
2020. máj. 22. 07:20
 5/24 anonim ***** válasza:
90%

Ki mondta azt neked, hogy én ott gyártok videókat?

Ki mondta hogy rólad van szó?

Arra céloztam hogy ennyi idosen rajohetnel magadtól hogy szánalmas a videók többsége.

2020. máj. 22. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
A sztori annyi, hogy egy indiai tik tokos szerint a youtub videók a tiktokról lopnak tartalmat és ez mennyire szánalmas. Erre egy indiai youtuber válaszul csinált egy tik tok alázó videót, amiben kifigurázta a tiktokos embereket. A tiktok közössség jelentette a videót, ami nem is lett volna gond, csak homofóbia miatt tiltotta le a videót a youtube, ami viszont egy baromság, láttam a videót és semmi homofób nem volt benne. Szóval a youtuber követõi nyilvánossá tették ezt a sztorit és bosszúból az emberek fõleg indiában lehúzzák a tiktokot. Amiért a tiktok szar: erõltetett, infantilis, 70%-ban lopott tartalom,stb.
2020. máj. 22. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
88%

Torzítja a fiatalok/gyerekek értékrendjét.

Ha megkérdezel egy gyereket hogy mi akar lenni ha nagy lesz , minden második azt mondja hogy "jutúber" meg "videós", meg "modell". Elhiteti hogy a 30 IQ és a szánalmas viselkedés menő.

Azt sugallja, hogy lehetsz valaki akkor is ha semmihez nem értesz elég csak kiraknod a melled vagy a segged.

Feltöltesz egy 2 perces videót arról hogy rázod a pcsád és jön rá 3ezer komment hogy istennő vagy.

Még akkor is ha úgy nézel ki mint egy teleszart búvárruha.

2020. máj. 22. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
88%
Hetes, tökéletes leírás!!! Like
2020. máj. 22. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
13%
Kínai termékeket elvből elítélek, szóval tiktok se más a szememben :D
2020. máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 A kérdező kommentje:
Abban maximálisan egyetértek, hogy ilyen nőszemélyek is vannak. És ezt én is szánalmasnak/gusztustalannak tartom. De akkor ennyi erővel, akár a Youtubeot, Instagramot vagy akár a Twitchet is le lehetne húzni. Sőt! Szerintem a Youtubeon még több ilyen ember van... Én csak azt nem értem, hogy mi ez az óriási gyűlőlet a Tik Tok ellen, hiszen ugyan olyanok a feljebb említett applikációk is...
2020. máj. 22. 08:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!