Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem nem marad más, csak a...

Nekem nem marad más, csak a harag, gyűlölködés és frusztráció?

Figyelt kérdés

31 múltam. Sajnos az élet utál, ennélfogva sohasem fog sikerülni. Olyan gondokat adott nekem, amit mások el sem tudnak képzelni, illetve ami másokat sokkal hamarabb megtört volna. Nem azt mondom, hogy nekem a legrosszabb, csupán ara akarok rávilágítani, hogy ez az élet semmit sem tartogat nekem (csak szenvedést és boldogtalanságot). Nem is sikerült semmi. Nem vagyok gazdag. Az elmúlt 10 évben próbáltam helyrehozni az életem, de nem sikerült. A fentiek miatt nem dolgoztam a karrieremen, nem sikerült egzisztenciát kialakítanom. Igaz külföldi tartózkodásom során sikerült néhány milliót összeszednem, de az nem elég semmire- ha el is költöm, úgy is beüt a baj. Így házra elkölteni nem merem. Sajnos helyrehozni sem lehet a jövőmet: rossz főiskolát, rossz szakot választottam, ennyi idősen meg már mi értelme másikba kezdeni? Semmi. Akármit is csinálok nekem sajnos nem sikerülhet az élet.

Ezért kezdtem gyűlölködni. Megkeseredtem. Utálok most már mindenkit (nyilván magamat legjobban). Amiért mások szerencsések, amiért nekik megy. Mert nekem nem mehet. Mindenki jobban keres nálam, több pénzük van, mert szerencsésebbek, hoztak anno egy jó döntést. Ennyi elég volt.

Akik nagyon megkeseredettek, mint én, nekik hogy telnek a mindennapjaik?


2020. máj. 23. 18:57
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
52%
Én trollkodok itt a gyakorin.
2020. máj. 23. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%

Addig nem is fog változni semmi, amíg az életet okolod a saját döntéseidért.


Az élet nem tartozik neked semmivel, mivel ő volt itt előbb. te csak megkaptad egy rövidke kis időre.

2020. máj. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

2-es te miről beszélsz?

Akkor miért van az, hogy egyesek annyi sorscsapást kapnak, mint 10 másik ember?

Miért van az, hogy x-nek mindenért meg kell küzdenie, y pedig mosolyog egyet és sikerül minden?


Jól kinyalhatták a tomporod, ha ilyet leírsz!

(Nyilván majd most jön a szokásos "mindenért megharcoltam az életben!" bullshit...)

2020. máj. 23. 19:14
 4/19 anonim válasza:
44%

nem akarok bunkó lenni, de az, hogy rossz szakot választottál, arról te tehetsz. a többiek se sokkal szerencsésebbek, csak ők jó szakot választottak gondolom. egyébként ha egész életedben másokhoz hasonlítod magadat, úgy sose leszel elégedett, úgyhogy csak fel a fejjel, remélhetőleg hamarosan jóra fordulnak a dolgok :)

az pedig hogy véget vess az életednek eszedbe se jusson!

2020. máj. 23. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem csak a szak választásról beszélek. Hanem olyan gondokról, amikről mások álmodni sem mernek.
2020. máj. 23. 19:30
 6/19 anonim ***** válasza:
64%
Üdv a klubban, én ugyanezt érzem, és énnekem is nagyon sok rossz kijutott az életből, meg vagyok keseredve eléggé.
2020. máj. 23. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Mégis milyen gondok?
2020. máj. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kérdező teljes mértékben együttérzek veled, egyszerűen minden életkedvem elszivárgott. Kár, hogy nincs egy gomb, amivel ki tudnám kapcsolni az életemet.
2020. máj. 23. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Rhonda Birne a Titok

Nézd meg

2020. máj. 27. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Olvastam, teljesen haszontalan.
2020. máj. 27. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!