Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyedül vajon lehetne nyaralni...

Egyedül vajon lehetne nyaralni? Milyen lenne?

Figyelt kérdés
Sajnos se barátaim, se barátnő. De én mégis majd szeretnék nyaralni. Még sose voltam. Talán kicsiként táborban és ennyi. Lehet egyedül? Milyen lenne? Sajnos nyelveket sem beszélek és jogsim sincs. A jogsit azt le akarom rakni.

2020. máj. 24. 10:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%

Ne értsd félre, nem lenézésből írom ezt. Szerintem párt hamarabb talál az ember, mint barátot. Próbálj meg egy párt találni először magadnak. Mert egyedül az ember el éldegél a saját környezetében, de egy nyaralás egyedül, csak a magányt süllyeszti.

Más az teljesen, mikor valaki ott van, és meg tudod osztani az élményt személyesen.


És amíg lesz egy párod, addig tudsz gyüjtögetni, hogy mire lesz, addigra minél jobb helyre tudjatok elmenni.

2020. máj. 24. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet,nekem sincs és még is el mentem,igaz én csak átutazóban voltam fél vagy 1 napot ha ott töltöttem ez attól függ mennyire tetszett a hely?

Volt ahol várost néztem vagy egy látnivalóját,de olyan is hogy egésznap a vízparton voltam,ezen kívül volt amikor fél vagy egésznap kirándultam-túráztam a természetben,körülbelül 2x 2hét alatt elég sok helyen jártam kis hazánkban,augusztusban ugyan ez a terv csak nyilván más felé aztán ha végzek jöhet külföld.

Egyedül még nem voltam több napot egy adott helyen,de majd ki próbálom,ha megyek a balatonra akkor is szerintem körbe biciklizem vagy motorozom de az is lehet hogy mind a kettő,körbe vonatozni már sikerült. 🙂

Sok tapasztalatom még nincs ebben a témában mivel 22 éves vagyok de majd alakul.


Milyen lenne?

Ez csak is tőled függ,olyan lesz amilyennek te csináltad azt.

Nyelvet lehet tanulni,sajnos én sem tudok nagyon beszélni egyet sem,na jó talán egy kicsit németül de azt nem sok helyen értik meg,próbáld meg magadat rá venni az angol nyelv tanulására, motiváld magadat elvégre ki akarsz menni külföldre ott pedig tényleg hasznos mivel sajnos tényleg nem értik a magyart,de lehet fogadni tolmácsot is csak az már szerintem drága de több előnye is van mondjuk be tudja mutatni a környék szép helyeit.

Jogsi nélkül is lehet menni,volt amikor még diákom volt több napig buszoztam és el mentem több helyre is belföldön, voltak szuper pillanatok de kellemetlen is,ahogy írtam körbe vonatoztam a balatont is, vonattal azért másabb volt utazni mivel több helyem volt de szuper volt.

Gondolom te csak leginkább egy adott helyre mennél?

Busz,vonattal is meg lehet oldani a dolgokat igaz plusz 1 napot rá kell szánni,egyszer meg érdemes ezt és azt is kipróbálni hiszen csak egyszer élünk.

Sok sikert kívánok 🙂

2020. máj. 24. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel nem értek egyet. El lehet menni egyedül is nyaralni, moziba, kikapcsolódni, stb.


Én egyedül mentem lőtérre. Az oktató csak rám figyelt, nagyon jól éreztem magam.


Nyaralásra is mennék, de jelenleg másra kell a pénz.

2020. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Rosszul írtam 2x 1 hét akart lenni.
2020. máj. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
El lehet menni egyedül, hidd el, senki nem fog kinézni emiatt. Az pedig, hogy milyen lesz, csak rajtad áll.
2020. máj. 24. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%

Egyedül nyaralni azért szívás, mert az egy személyes szoba feláras. Két főre alacsonyabb a fajlagos költség.

Egyedül jártam be fél európát, de jobb volt amikor meg tudtam valakivel osztani az élményt. Azokra az utakra jobban is emlékszek.

2020. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért ne lehetne? Nekem sem nincsennek barátaim, se kapcsolatom, de még ígyis elmennék. Persze meg kell alaposan tervezned az utat, a lakhatást, hogy elegendő pénzed legyen. Ne indulj úgy el, hogy nem tudod hol fogsz lakni. És talán ott is ismerkedhetsz, ki tudja... Talán ott is megismerheted az igazit! :)

Sok sikert és szép élményeket!

2020. máj. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
64%

Mindig is egyedül utaztam (néha családdal egy-egy hétre, vagy legjobb barátnőmmel 1-1 napra), és IMÁDOM. A legeslegjobb dolog a világon. Sokkal szívesebben utazok egyedül, mint bárki mással. Egyszerűen imádom, azt csinálsz, amit akarsz, akkor, amikor akarsz, oda mész, ahova akarsz, annyit költessz, amennyit akarsz... Teljes szabadság, és csak rajtad múlik, hogy milyen lesz. Én inkább utazok, mintsem nyaralok, de be szoktam csempészni pihenős napokat is. Nincs is annál jobb, mint egy kávézóban kezdeni a napot nyugiban, majd lemenni a tengerpartra, pihenni, napozni a kedvenc zenéiddel meg egy könyvvel, beülni egy kajáldába, majd sétálgatni a már kicsit lehült levegőn. Imádom.


Ha bármi kérdésed van, írj nyugodtan és megpróbálok válaszolni, voltam már egy pár helyen egyedül, meg hosszabb távon is.

2020. máj. 24. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
16%
#8 Szerintem te egy nő vagy,ha igen sejtem ki vagy 🙂
2020. máj. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Persze, hogy lehet! Utazási irodával menj, jelentkezz a fakultatív programokra, fedezd fel magadtól a szállás körüli környéket, tájékozódj helyi buszjáratokról, olvass utána a hely érdekességeinek, néha menj le a partra fürödni stb. Nagyon jól el lehet nyaralni egyedül is, csak kell egy terv, hogyan teljenek a napok és kész.
2020. máj. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!