Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Összetörtem, mit csináljak?

Összetörtem, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok az osztálytársamba, de ő észre sem vesz. Semmi értelmét nem látom már annak hogy keressem a társaságát, mert úgyse lesz belőle semmi. Ettől függetlenül nagyon szeretem, és érzem hogy én ebbe bele fogok pusztulni. Idáig az tartott vissza a vagdosástól, hogy a Honvédségbe nem vesznek fel őrülteket. (Honvéd akarok lenni) annyira üresnek érzem magam...nagyon szarul vagyok, nem tudom hogy mit csináljak. Egyszer már eljátszottam az öngyilkosság gondolatával is. Tegnap megkarcoltam az alkaromat egy ollóval. Nem akarok vagdosós hülye lenni, de abban a pillanatban nem láttam más megoldást. Soha többé nem teszek kárt magamban.
2016. szept. 21. 04:05
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Soha nem tudtam megérteni, hogy miért ennyire gyakori mostanában ez a vagdosás és szerelem miatt van folyton...:D. Az összes élethelyzetemben amikor valami szar ért inkább elmentem inni vagy valami. Nagyon gyenge a jellemetek erről lehet nem ti tehettek, de az élet rohadtúl nem csak a szerelmről szól meg az álomvilágból sokkal nehezebb mint aminek most látod (még annál is) szóval ,ha már most vagdosod magad akkor nem leszel valami hosszú életű...amúgy nem a csaj miatt van ez az egész szerintem pont, de mindenképp azért elmennék orvoshoz a helyedben bár nem hiszem ,hogy segíteni fog de lehet csak annyi a bajod, hogy nincs kinek elmondanod a problémáidat.
2016. szept. 21. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%

#1 ha neked gondjaid vannak elmesz inni, aztan gyengenek nevezed aki vagdossa magat.. bagoly mondja verebnek? :D


"Összetörtem, mit csináljak?"

Semmit, majd kinovod.

2016. szept. 21. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A leírásodból kitűnően valószínűleg nagyon fiatal vagy még. Tudom, hogy most rossznak tűnik, de hidd el ez még nem a világ vége, hogy az osztálytársnőd nem vesz rólad tudomást, te pedig szereted. Nem alkarlak elkeseríteni, de lesz még sok ilyen, és sok más dolog, ami keserűséget fog okozni az életedben. Úgy, hogy a vagdosás, meg egyéb önpusztítás nem megoldás, akkor mindenki vagdoshatná magát nap mint nap. Próbálj valami értelmes elfoglaltságot keresni, ami leköti a figyelmedet, energiádat és szépen lassan az idő majd megold mindent.
2016. szept. 21. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Az csak vonzódás.

Még nem próbáltál semmit sem tenni az ügyért, így nem tudhatod van-e esélyed.

Akárhogy is, hozzáállásodat gyökerekben meg kell változtasd.

Írj rám és segítek.

2016. szept. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Oké emberek. Köszönöm a válaszokat. Amúgy ha valaki honvéd akar lenni, nem biztos hogy fiú is az illető.:D Lány vagyok.:DD
2016. szept. 21. 20:06
 6/10 anonim ***** válasza:

#1 téved.


- Nem mindenkinek van kivel elmenni innia. A magányos embereknek gyakran nincs baráti körük.


- Az álomvilág az, amiben a lányok körében népszerű fiúk élnek.


- A szexualitás nagyon is fontos aspektusa az életnek.

2016. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hogy akarsz te honved lenni ha meg egy tini fiut sem tudsz elintezni?
2016. szept. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Hogy akarsz te jó ember lenni ha mindenkibe belekötsz?
2016. szept. 21. 22:00
 9/10 anonim ***** válasza:
Miert akarnek jo ember lenni?
2016. szept. 21. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok

Hasonló a helyzetem, annyiban eltér, hogy beszélek a lánnyal, meg minden mégis azt érzem néha hogy egy senki vagyok neki. Én barátokkal szoktam kimenni a sportpályára (5-6-7-8-an, kb 9000-es a város), és néha jönnek lányok is. Ha nem is focizni, de beszélgetni, hülyülni. Nagyon le tud foglalni, levezeti a stresszt, az energiát és a társaság is jó. Szóval szerintem ne csinálj ilyen baromságokat, ha nem érdeklődik irántad, a tóba is beleugorhatsz nem fogsz jobban kelleni neki.

2016. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!