Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Összetörtem, teljesen egyedül...

Összetörtem, teljesen egyedül maradtam. Mit csináljak? (bőv. Lent)

Figyelt kérdés
Egyedül maradtam. Nincsenek igazi barátaim... Senki se áll ki mellettem. Családom se, osztálytársaim se, tanáraim se, senki. Próbálok erős lenni, de nem megy. Egyedül maradtam... Még Leiner Laura könyvei se tudnak felvidítani. Idegeskedem, folyton azon jár az agyam, hogy mit gondolnak rólam mások, ha nem vagyok ott valahol, attól félek kibeszélnek, kiutálnak. Senki se áll ki mellettem. Nem tudom ezeket senkinek se elmondani, mert mindenki azt mondja, én vagyok a hülye, a bunkó, a rossz... Mit tegyek?
2016. febr. 1. 21:36
 1/8 Fruzs33 ***** válasza:
44%
Hát,nem vagy könnyű esetben,gondolkoztál azon,hogy pszichológushoz mész? amúgy én is szeretem Leiner Laura könyveit...
2016. febr. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem. Nem akarok sehova se menni. És örülök, hogy te is szereted, tényleg jó könyvei vannak.
2016. febr. 1. 22:10
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Hát mi történt? Mi vezetett ide? Mit csináltál eddig?
2016. febr. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
20%
Beszélgess velem :) 28/f
2016. febr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hidd el van más is hasonló cipőben.
2016. febr. 2. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem szeretnék konkrét dolgokat mondani... Nem akarok senkivel sem beszélgetni... Annyira ideges vagyok, hogy csak zenével tudok elaludni...
2016. febr. 2. 18:52
 7/8 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem sétálj sokat, és nézz ki a fejedből, amíg jobban nem érzed magad. Ne befelé figyelj, hanem nézz kifelé.
2016. febr. 2. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ahogy előttem is kérdezték mi vezetett el idáig? Miért lennél te mindig a hülye bunkó?
2016. febr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!