Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem lennék elég jó?

Nem lennék elég jó?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok , falun lakom emiatt nagyon megszerettem az állatokat és a növényeket. Főzök, mosok , takarítok , állatokkal foglalkozok , kertészkedem , szóval nem félek bepiszkítani a kezem.

Szerénynek és konzervatívnak mondanám magam. Igyekszem mindenkihez szeretettel fordulni. A határozottságot , illetve az egyszerűséget és főként a józan paraszti ész használatát tartom fontosnak.

Csak különleges alkalmakkor sminkelem magam, nincs műkörmöm, tetkóm, piercingem. Fiatalosan és színesen öltözködöm.

Fiúk, férfiak terén nincsenek nagy igényeim csak olyanok, hogy pl. legyen dolgos , normális . Voltak kisebb-nagyobb próbálkozásaim, de úgy vettem észre , hogy senkinek sem vagyok elég jó, valakinek túl sok vagyok, valakinek túl kevés. Valaki azt mondta, hogy neki jelenleg a sport a legfontosabb , a másik túl fiatalnak tartott, a harmadiknak túl messze lakom, a negyedik meg nem szeretne a barátja húgával kikezdeni, nehogy megromljon köztük a barátság . Előfordult, hogy valaki megbánta, hogy nem foglakozott velem, de nekem már utána nem kellett.

Nem hiszem, hogy a külsőmmel lenne baj, mivel észre veszem, hogy rajtam maradnak a tekintetek és szívélyes velem az ellenkező nem.

Tudom, hogy ennyiből nehéz megállapítani, de mégis mi lehet velem a baj? Nem tartom magam tökéletesnek , tudom, hogy sok hibám, rossz szokásaim vannak, de mindig igyekszem jobb ember lenni, de úgy érzem, hogy a világi elvárásoknak nem tudok megfelelni, nem is tudom mik lehetnek ezek...



2020. máj. 28. 21:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki mondta hogy veled van a baj? ez a probléma hogy egy nézőpontból látod magad, a világot és rögtön arra asszociálsz hogy te veled van a gond. Leírtad hogy egyébként jó barátságban vagy magaddal. Lásd azt, hogy ők nem te rád mondtak nemet, hanem hogy sokkal fontosabb dolgok vannak a 4 jelölted életébe mint a párkapcsolat és az hogy utazzanak hozzád azaz nem fér bele nekik. Azért mert volt 4 ilyen eseted, nem jelenti azt hogy ezek után is csak ez lesz, ez fog jönni. Szóval próbálj meg másik nézőpontot felvenni magaddal kapcsolatban. A világ elvárásainak meg nem kell megfelelned, mert aki ilyenbe vágja a fejszéjét az maga alatt vágja a fát. Nem kell tökéletesnek lenned mert már az vagy. Ahogy mindenki más is. Ne megfelelni akarj, hanem gyere arra rá hogy te milyen ajándék vagy magadnak, és másoknak. Jönni fog az a párkapcsolat majd mikor választod. Nem kell tudnod mikor hol majd éber leszel rá és ott lesz a lehetőség. :) 22/F
2020. máj. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
48%
De mindenképpen elég jó vagy. Előbb utóbb lesz valaki hidd el és akkor egyből elfelejted ezeket a gondokat. Add meg magadnak az esélyt és jönni fog aminek jönnie kell.
2020. máj. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A leírásod nem mutat komoly problémát. Igazából semmi baj nincs veled.


Én azt vettem észre, hogy a világba nem illek bele. 😏 Lehet nálad is ilyesmiről van szó.

2020. máj. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg csak rossz embereket fogtál ki, akivel nem illetek össze, és semmi különb...
2020. máj. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Amit írtál magadról, aszerint az én szemeben értékes fiatal vagy. Írod, hogy sok hibád van és rossz szokásaid is vannak. Te így látod magad. lehet, hogy másnak épp ezek többsége lesz imponáló, de a többit tudja pardonálni, el tudja viselni azért, mert az ő szemében többségében több a jó tulajdonságod.

Elemezd magadban, hogy min kellene esetleg változtatnod, de arra nyomatékosan (idős férfiként) figyelmeztetlek, hogy ne akarj színészkedni, ne akard magad másként feltüntetni, mint ami valójában vagy. Előbb-utóbb szegként úgyis kibújik az igazi éned a zsákból és ha ez végképp nem tetszik a fiúnak - lemond rólad.

Ffi/79.

2020. máj. 30. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!