Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért mondják nagyon sokan a...

Miért mondják nagyon sokan a kövér nőkre,hogy igénytelenek?

Figyelt kérdés
Több kifejezetten kövér partnerem volt már,s egyik sem volt igénytelen. Mindegyik ápolt volt,igyekezett csinosan öltözni/pedig nem könnyű nekik ruhát venni/. Egyikőjük sem azért volt kövér,mert sokat evett. Ezért zavar,hogy sok helyen olvasom,hogy igénytelenek.

2020. máj. 29. 11:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
88%

Ez is sztereotípia,bár ha logikusan belegondolsz lehet alapja. Aki kórosan elhízott, hamarabb fárad, könnyebben izzad. Ha hormonális,akkor erősebbet/büdösebbet izzadhat. Erről persze nem tehet,de alapként szolgálhat a feltevésre. Továbbá 40 fokban azért a vastag hurkák között hamarabb bepálik, elindul a baktériumok,akár gombák elszaporodása, plusz egy ok. Sajnos sokszor éreztem már,mikor nyáron mentem.wc-re kövér hölgy után,igen erős p.na szagot.. pedig tudom,hogy igényes és rendesen tisztálkodik. De ezeket nem tudják elkerülni,vele jár.

Igénytelenek pedig vannak bármilyen testalkatú emberek között.

2020. máj. 29. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
98%

Amúgy én sehol nem olvastam ilyet.. azokat szidják,akik azért kövérek,mert felzabálják a hűtőt is aztán sírnak.. ezzel egyet is értek.

Egy nagyon jó barátnőm is kövér. De nagyon. De ő is rengeteget eszik és nem mozog semmit. De őt nem zavarja túlzottan. Viszont nagyon előnyösen,csinosan öltözik. En el sem tudom képzelni már vékonynak. Aki leg lepontozott,várom az okfejtését a témáról.

2020. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
69%

Kinek mit jelent az igényesség?

Nekem azt, hogy az adottságaimhoz képest a lehető legjobbat hozom ki magamból.

Ha egy nő nem hormonbeteg, akkor bizony az adottságihoz képesti legjobb alak nem a plusz 10-20-30 kiló.

Van akinek az igényesség a gusztusosságot jelenti. Ami nem a lehető legjobb, de jó ránézni. Na ilyen a plusz 10-15 kiló ha szépen oszlik el. Egy ilyen nő még sokak szerint igényes, mert ugye az igényesség nem csak a kiegészítőkre, ruhákra vaonatkozik, hanem mindenre, a lakásunkra, kocsinkra, testünkre, lelkünkre... És aki plusz 20-30 kilót cipel magán anélkül, hogy ez zavarná, az bizony igénytelen.

N

2020. máj. 29. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Értem amit írtál. Én igényesnek azt tartom,aki tiszta,ápolt,jó illatú,kedves. Az a tény,hogy kövér,nem igénytelenség szerintem. Az biztos,hogy a nagy túlsúly miatt izzadósabbak,de ez megoldható probléma.
2020. máj. 29. 11:30
 5/18 anonim ***** válasza:
45%

Fatfan, fogd már fel végre, attól mert te az olyan nőkre gerjedsz, akiken van minimum 50 kg zsírfelesleg, az csak a te véleményed, hogy nem igénytelenek.

Azért igénytelenek, mert az ilyenek, akik nem betegség miatt híznak meg, állandóan zabálnak mindent, evéssel kompenzálnak, komoly pszichés problémáik vannak, nem mozognak. Nyáron izzadnak, mint a ló, xxx-xxxxl-es ruhákat hordanak.

Lelkiszegények. Rengeteg egészségügyi problémáik vannak.

Igénytelenek, mert NEM TISZTELIK a szervezetüket és minden eléjük kerülő ételt megesznek és cukros, egészségtelen italokat fogyasztanak.


De te az 1 milliomodik kérdésnél se fogod felfogni, hogy mi a pálya. Csak azt nem értem, hogy mi értelme folyton ilyen kérdéseket kiírnod? Milyen önvisszaigazolást vársz?

Sokszor elgondolkodtam már, hogy lehet, hogy te nem is férfi vagy, csak egy elhízott nő, aki férfinak titulálja itt magát, és önvisszaigazolást vár, hogy ő teljesen így jó, ahogy van, egyébként pedig otthon kisírja két zabálás között a szemét és irigyli a vékony, egészséges testalkattal rendelkező hölgytársait.

2020. máj. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
98%
Kérdező,ha ápolt és igényesen öltözik,akkor innentől kezdve a dolog szubjektív. A nick neved alapján te vonzódsz a kövérekhez,ezt elfogadjuk. De te is fogadd el,hogy valakinek nem esztétikus látvány egy Michelin baba alkatú hölgy.
2020. máj. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
96%

"Egyikőjük sem azért volt kövér,mert sokat evett. "


Hanem miért?

2020. máj. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 Sunshinedoll ***** válasza:
71%

Mert gondolom sokaknál az igényesség = soványság. Lehet valaki crackhead, de ha sovány, akkor már egyből igényes :D

Mintha amúgy minden sovány ember órákat töltene egészséges étkezéssel meg tornával és rendszeres testmozgással. Magyarország valóban az ilyen egészséges és "igényes" emberekkel van tele!

2020. máj. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Az 5-ös válaszolóról sugárzik a gyűlölet a kövér nők iránt. Az,hogy nekem tetszenek,semmi köze az igényességhez. Sokan el sem hiszik,milyen sok nő van ,aki nem azért kövér,mert állandóan eszik. Pajzsmirigy,hormonok,szülés stb.
2020. máj. 29. 11:51
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Amiket felsoroltál mind kezelhető dolog ha valaki odafigyel magára. Nekem is alulműködik a pmirigyem. Híztam is 15 kilót egy év alatt. Szépen elmentem orvoshoz,beállították a hormonszintet, figyeltem rá mit eszek és láss csodát, fogytam. Szülés megint ok, ideig óráig. Azt is le lehet adni utána. Ezek kifogások. De itt megint nem az ilyen nőket szidják..hanem aki tudna tenni erte,de lusta és inkább köpködi a vekony nőket.
2020. máj. 29. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!