Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van ennyi igénytelen ember?

Miért van ennyi igénytelen ember?

Figyelt kérdés
Én most kifejezetten a kövérekre gondolok. Borzasztó, h mennyi kövér ember él már Magyarországon is. Ismerek olyan családot, ahol mindenki kövér, mint egy disznó. Ezek az emberek, ha másra nem, az egészségükre is gondolhatnának. A múltkor láttam egy férfit a strandon és 30 körül lehetett és olyan hurkás volt, hogy a medencéből bottal segítették ki. Egy buszsofőrt is ismerek, akinek teljesen rálóg a kormányra a hasa és alig tudja mozgatni a kormányt a hasától. Nem értem meg, én az utcára sem mernék kimenni. Mert hó, van, aki hízékony, de könyörgöm, ha az, sprotolhat egy kicsit! Én nem vagyok kövér, de helyettük is böjtölök, ha az éhezőkre gondolok. Az etiópiai éhező gyerekekre meg nem gondol senki!!

2013. júl. 28. 12:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
93%

Nem tudhatod, hogy mitől kövérek. El lehet betegségtől is hízni. Ha valaki meg igénytelenség, lustaság miatt néz ki úgy, ahogy, akkor sincs semmi közöd hozzá! Az ő életük!


"Az etiópiai éhező gyerekekre meg nem gondol senki!!"

Mert, ha most valaki nem fog enni, akkor majd az etiópiai gyerekeknek az égből fog hullani a kaja, vagy mi?:DD

2013. júl. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
igen! nincs közöm hozzá, de akkor is megbotránkoztató!
2013. júl. 28. 12:32
 3/38 anonim ***** válasza:
74%
Akkor ne nézz oda. Mindenkinek joga van menni strandra, abban, amiben akar. Tudod, engem kik botránkoztatnak meg? A cigányok. Tudok ellene tenni valamit? Maximum, hogy elköltözöm ebből az országból. Addig meg szépen várok, és nézek ölbetett kézzel.
2013. júl. 28. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
86%
Engem inkább idegesítenek az olyan előítéletes, minden lében kanál és végtelenül buta emberek, mint te...
2013. júl. 28. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
86%
Én én legjobb barátom is túlsúlyos, pedig naponta sportol, odafigyel az étkezésre mégsem tud lefogyni mert egy genetikai betegség áll a háttérben. Ennek ellenére eljár strandra és éli az életét ahelyett, hogy ki se mer lépni az utcára...Ezzel csak azt akarom mondani, hogy nem tudhatod, hogy egyes emberek miért ilyenek, nem biztos, hogy minden kövér ember otthon ül és folyamatosan zabál...Jó persze azért majdnem a legtöbbnél ez igaz, de akik tényleg megtesznek mindent, mégsem élhetnek remete mód mert hűű mit szól a társadalom. Mellesleg attól mert nem eszem egész nap semmit és koplalok attól még nem lesz tele az etióp gyerekek hasa. Magyarországon is van rengeteg éhező gyerek ha ennyi foglalkoztat ez a kérdés akkor tegyél valamit és adakozz vagy menj segíteni ilyen ételosztó helyekre.
2013. júl. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
97%

Már bocsi, de egy ember attól igénytelen ,mert kövér???

Nem igazán tudod akkor a szó jelentését, ajánlom hogy nézd meg A MAGYAR ÉRTELMEZŐ KÉZISZÓTÁRT!!!!

2013. júl. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:

Én is rettentően hízékony vagyok (alkatilag, családi örökség...), és ez nekem mindennapos küzdelmet jelent. Sokat edzek (bicikli, futás, ugrókötél, tollas, torna), de ha valamilyen oknál fogva ez elmarad (pl. ebben a gyilkos hőségben), egyetlen hét punnyadás alatt el is vész minden munkám eredménye.

Másrészt hajlamos vagyok idegességemben enni, a mozgással ezt is korában lehet éppen tartani -- hiszen akkor azzal vezetem le a feszültséget, nem az étellel -- mindezekkel nem fényezni akarom magam, hogy milyen szuper csaj vagyok, mert tudom nagyon jól azt, hogy mindez milyen iszonyú erőfeszítésekbe kerül, főleg az elején -- de később sem könnyű, amikor már jönnek az eredmények --, és nagyon is meg tudom érteni, akiknek nincs ehhez lelkierejük.

És persze jólestek a dicséretek, amelyek a fél év alatt leadott 25 kilómnak szóltak (azóta, 1 éve változatlan a súlyom, nem tudok lejjebb adni), de egyfelől még most se vagyok vékony, másfelől pedig, mint mondtam, ez rengeteg munka, és ha csak a fogyás kedvéért mozognék, már rég feladtam volna, csak azért tudok kitartani, mert örömemet találom a sportban.

És próbálok előnyös tulajdonságként tekinteni a hízékonyságra: valaki egyszer azt mondta, hogy az ilyenek jobban hasznosítják a tápanyagokat (épp azért hízékonyak). De amint fentebb is írták, van, aki pl. hormonbetegség miatt hízik el, nem igénytelenségből vagy ilyesmi, az megint más ügy. De valóban vannak olyanok is, akik tényleg teljesen az általános vélekedésnek felelnek meg, hogy nincs bennük akaraterő, és igénytelenek, és mivel tényleg gusztustalanul elhízottak, bánatukban még többet esznek. Ismerek ilyet is, olyat is. De ránéztiben nem tudom valakiről megmondani, hogy a sok lehetséges ok közül miért van elhízva.


Az általános vélekedés, hogy mindez fejben dől el, de én az eddigi tapasztalataim alapján azt mondom, hogy inkább szívben, lélekben. Elvégre nekem is segítségre volt szükségem, hogy rászánjam magam a mozgásra, magamtól sose ment volna! Nem vagyok én Müchhausen báró, hogy hajamnál fogva kihúzom magam a mocsárból, lovastul!

2013. júl. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%

Sokféle igénytelen ember van, pl van az érzelmi, szellemi igénytelen is, engem például ezek idegesítenek.

Illetve azok, akik olyanba kötnek bele, akik nem tehetnek arról, ahogy kinéznek.

Bár ezeket nem az igénytelen kategóriába sorolnám, hanem egész egyszerűen a szaralak kategóriába.

2013. júl. 28. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
17%
zabálnak egész nap, egészségtelen ételeket, mozogni meg nem mozognak. Utána meg ráfogják hogy ez örökletes... Nem baj legyen csak mindenki kövér!
2013. júl. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
7%

ezt a számot küldöm minden hurkás barátomnak:


http://www.youtube.com/watch?v=t2mU6USTBRE

2013. júl. 28. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!