Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ki akadt rám egy nő az alábbi...

Ki akadt rám egy nő az alábbi miatt, vajon miért?

Figyelt kérdés

Beszélgettem egy nővel és mondtam neki hogy én azt szeretném hogy majd a páromnak ha lesz ne kelljen dolgoznia hanem otthon maradhasson a gyerekkel ha lesznek szeretetben nevelje őket ( én is majd azért besegítek neki ) és az otthon melegét is ki tudja alakítani.


Erre a nő ki kellt magából hogy egy nőnek is joga van a karrierhez meg ilyesmi, meg hogy mennyire ódivatú vagy stb...


Pedig én ezt azért mondtam mert szerintem egy nőnek a legszebb öröm ha minél több időt tölthet a gyerekeivel és a gyerekeiért.



2020. máj. 30. 11:42
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
66%

Mert a nőnek igaza van!


Joga van karriert építenie, nem az arab világban vagyunk.


Amikor kész a főzés, mosás, takarítás, gyereknevelés, kiadós #metoo, utána azt csinál amit akar.

2020. máj. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden nő akar otthon lenni 10-20 évig. Akkor se, ha nincs különösebb karrierje. Ingerszegény, ha nincs valami munkája. Meg elég beszűkült így az élet. Sokan a 2-3 év után is alig várják, hogy dolgozzanak. Biztosan lesz, aki arra vágyik, mint te, de fogadd el, hogy nem mindenki ilyen.
2020. máj. 30. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
84%
A nonek igaza van. Nem vagyunk arabok. Nalunk mar nincs rabszolgasag...
2020. máj. 30. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

De miért akad ki ez a dolog az ő életét nem fogja befolyásolni.


Másfelől melyik anya nem örülne annak hogyha 100%ban a családjával kellene csak foglalkoznia. Másfelől pedig társasági életet élhet attól még ☺️.

2020. máj. 30. 11:51
 5/29 anonim ***** válasza:
90%
Azért, mert egy olyan nővel beszélgettél, aki nem ért az elveiddel egyet, megsúgom a nők 90%-a ilyen. Nem olyan nagy öröm kiszolgáltatottnak lenni egy életen át saját egzisztencia nélkül.
2020. máj. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
De egy nap is 24 órából áll. Gondoljatok bele 10 órát tölt a munkával utazás miegymás. Részben kiveszi a részét a háztartásból aztán meg nagyon fáradtan nagyon kevés ideje marad. Meg nyilván arra törekszem hogy ha valami lesz anyagilag ne érintse meg őt a dolog.
2020. máj. 30. 11:54
 7/29 A kérdező kommentje:

Meg nem lesz attól még rabszolga.


Meg kicsit erős volt ez a #metoo mert nem eroszakodok a párommal hanem szeretkezek ami kölcsönös.


A legnagyobb karrier a jövő kinevelese szerintem.

2020. máj. 30. 11:56
 8/29 anonim ***** válasza:
94%
Ne akard jobban tudni helyette, neki mi a jó. Ha a feleségednek is bejön ez a felállás, az király. De ha nem, akkor hagyd, hogy azt csináljon, amit szeretne.
2020. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
95%

Valószínűleg azért akadt ki, mert őt is azzal traktáltad, hogy melyik nő nem örülne ...... Sokan nem erre vágynak. Ne akard ezt másokra erőltetni.

Ismerek több ilyen anyát. Jó nagyot koppantak, amikor 40 évesen elváltak, ott maradtak 2-3 gyerekkel egyedül, nulla vagy 1-2 éves régi munkatapasztalattal, munkaviszony nélkül, szóval se szolgálati idő, se esély normális nyugdíjra. Aztán a jólétből mehettek takarítani, házi ápolónak külföldre, idegenek öreg rokonait kimosni a sz-rból.

2020. máj. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Rendben 9es ez érthető
2020. máj. 30. 12:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!