Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy találjam meg, hogy...

Hogy találjam meg, hogy melyik hobbi illik hozzám, amit szívesen csinálnék bármikor?

Figyelt kérdés

Vannak dolgok, amiket élvezek, de vagy nem eléggé, vagy nem vagyok jó benne, nem tudom rendszeresen csinálni, vagy nem hobbi, csak egy tevékenység, amit szeretek.


Szeretnék egy olyan hobbit, amit otthon is csinálhatok egyedül, és bármikor élvezném. De nem tudom, hogy hogy találjam meg ezt, mert semmihez se értek.



2020. máj. 31. 12:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Programozás?
2020. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Minel tobb dolgot ki kell probalni.
2020. máj. 31. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#1: Annyira nem értek a gépekhez, hogy kb 2 éve Windows 10 van a laptopomon, és még mindig nem találok meg bizonyos dolgokat. :D Meg azt se tudom, hogy emberek hogy kezdenek hozzzá... kell hozzá valami külön program, vagy mi, hogy? :D A Sims-em tele van modokkal, és mindig csak ámulok, hogy mégis hogy csinálnak ilyeneket rendes, normális, átlgemberek. :D
2020. máj. 31. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!