Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A "túl őszinte" emberek...

A "túl őszinte" emberek mennyi idő után ébrednek rá, hogy ez egy kissé káros tulajdonság önmagukra nézve?

Figyelt kérdés

Ismerősről van szó, hiába szóltunk már neki, hogy néha kissé vegye vissza magát, rendszeresen nem kis bajba kerül.

Egyszerűen nem bírja ki, hogy ne szóljon be valakinek, legutóbb elég rendesen helyben hagyták...de volt, hogy a munkahelyéről is kirúgatták.

Ez egész addig fog menni, amíg konkrétan vége nem lesz az illetőnek?



2020. máj. 31. 19:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában nagyon későn
2020. máj. 31. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
49%

Még nem ébredtem rá.

57N

2020. máj. 31. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Általában akkor, amikor már minden barátját elveszítette, senki nem marad meg szívesen a környezetében.
2020. máj. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon későn ébrednek rá. Nekem volt olyan ismerősöm aki közölte, hogy mondták már neki, hogy ezért, nem barátkoznak vele, de valahogy nem akart változtatni az egészen. Nem is zavarta ez az egész dolog. Évekkel később jött rá, hogy emiatt vesztett el engem, mint barátot.
2020. jún. 1. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljesen változó. Én kb. 18 körül már kapiskáltam, 20 felett meg már teljesen leesett. Nem vert meg senki, csak feltűnt, hogy mennyire menekülnek előlem az álszentebb emberek.
2020. jún. 1. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!