Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez az én hibám volt és tényleg...

Bözse22 kérdése:

Ez az én hibám volt és tényleg megérdemeltem ezt a beszédstílust?

Figyelt kérdés

Egy-két éve nagyon nagy népszerűségre tettek szert azok a videósok, akik kiteszik azt hogy hogyan szülnek meg egy gyereket (most magyar Youtuberekre gondolok). És miután megszületet a kicsi, FOLYAMATOSAN posztolnak róla -leginkább Instagramra - képeket és ilyen mini videókat a gyerekéről. Ezt már alapjában véve nem értem, hogy miért jó egy úszölött csecsmőről posztolni, meg mitől olyan nagy dolog az, ha valaki szült egy gyereket, hiszen a nők több száz éven keresztül szültek és nem csináltak belőle nagy dolgot, de túltettem magam rajta.


Most én azt megértem, hogy büszkék meg szép a baba, de szerintem az már túlzás ilyen kutyafüles képeket tesznek rá, meg megmutatják hogy mekkorát kakilt. És én most nem úgy szólok hozzá ehhez a témához, hogy egy 60 éves nő vagyok. Pár évvel fiatalabb vagyok mint ezek az anyukák. És ma, ahogyan felmentem Insagramra, belebotlottam egy olyan képbe (az egyik kedvenc Youtuberembe), aki egy ÓRIÁSI dekoldázsal, majd kiesett a ruhából a melle, a combja közt volt a gyerek. Lehet hogy nem kellet volna, de odaírtam a véleményem NORMÁLISAN, egy csúnya szót nem írtam, hogy szerintem, nem lesz a gyerek javára ez a kép. Ezt persze hosszabban összefoglaltam és láss csodát 10 perc alatt jött két negatív komment hogy én egy ocsmány ember vagyok meg mit szólok bele és a halált érdemlem. Én mégegyszer leírtam nekik szépen hogy miért nem értek ezekkel a képekkel egyett. Egy darabig nyugi volt úgy 15-20 percig, aztán megjelent a kedves anyuka, és olyan trágár módon beszélt velem, hogy én éreztem magam rosszul. Most, ilyenkor felborulnak a hormonjaik, vagy mi van? Én rontottam el valamit?



2020. jún. 5. 16:45
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Leírtad a véleményed. Ők is leírták. Te kulturált ember vagy, ők nem azok. De amíg ez csak a te ingerküszöbödet sérti, és a közösségi irányelveket nem, addig kénytelen vagy elfogadni, hogy vannak és lesznek sértő megjegyzések. Ez soha nem arról szól, hogy ki-ki mit érdemel. Itt se érdemelsz gyakran lepontozást, nem is reprezentatív a dolog, vagy kritikát az eltérő véleményedre, mégis megkapod. Monitor mögött nem szempont az érdem.
2020. jún. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

"Én rontottam el valamit?"


Igen, tök feleslegesen elkezdted osztani az észt idegeneknek, erre idegenek ugyanúgy vissza osztották neked. Erre besértődtél és most osztod az észt idegeneknek :D

2020. jún. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Én rosszul vagyok ettől, hogy folyamatosan tolják egyesek ki a gyerekeiket a netre. 1-2 kép még belefér, ha tényleg nem bírja ki, hogy mutogassa magát meg a gyerekét, de amit néhány mami leművel az valóban katasztrófa. Sajnos nem tudunk mit csinálni, ignorálni kell és tanulni belőle, hogyha nekünk lesz bébink, bármennyire is büszkék leszünk még a tejes bukására is, nem toljuk fel a netre.


23L

2020. jún. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg ugye szólásszabadság van. Sok képet, videót készítek az életemről, privátban osztom meg azokkal akikkel közel állunk egymáshoz, de nálam főleg annyi a cél, hogy legyen sok sok ilyen emlékbe. Nem az interneten élek magánéletet, nagyon veszélyes is lehet ez, tele a világ őrültekkel :/

Abszolút nem értem én sem, hogy miért jó az ha emberek a babájuk kakiját is megosztják, vagy melleket, seggeket stb, szexualitást gyerekkel/állattal nyilvánosan osztanak meg.

De ilyen világot élünk, nem tudunk semmit tenni ellene. Szerintem te se szólj bele mások dolgába, mert fölösleges, te csináld máshogy, ahogy jónak tartod, és engedd el a témát. Így csak mérgeled magad :/ Blokkold a számodra zavaró tartalmakat, szerencsére ilyen funkció van.

2020. jún. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Engem azért érintett ennyire szíven a dolog, mert ő egy olyan videós, akit már nagyon rég követek és tisztelek. De már egy ideje észrevettem, hogy kezd átesni a ló túloldalára. Már tiltottam is, mert láttam nincs kivel vitázzak, de azért kíváncsiságból felnéztem mégegyszer, és folyamatosan írkál szebbnél szebb szavakat... :/
2020. jún. 5. 19:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!