Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi veszi rá az embert, hogy...

Mi veszi rá az embert, hogy ne mosson fogat?

Figyelt kérdés

Megértem ha pl nincs pénze fogkrémre meg fogkefére stb. De mikor beszél velem az ember, teljesen sárga, lepedékes a foga és büdös a szája az így most mi. Én is küzködök a büdös szájjal pedig minden nap normálisan fogat mosok legalább 3-szor, de megoldom mentolos rágóval/cukorral. A padtársam se mos fogat pedig van pénzük. Olyan undorító az ilyen igénytelenség.

16/l



2020. jún. 6. 17:02
1 2 3
 11/26 Metionin ***** válasza:
100%
Lustaság, igénytelenség. Nem kifogás hogy házi módszert akar, létezik ásványi fogpor is de lehet fogat mosni banánhéjjal is pl. Amúgy igen, a szülőnek, a gyerekkori szoktatásnak is nagy szerepe van benne.
2020. jún. 6. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Tehát másnál észreveszed az igénytelenséget, de nálad nem probléma, hogy rosszak a fogaid 🤦🏻
2020. jún. 6. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
83%

Én szinte sose mostam fogat. Egyszerűen nem volt meg a szokásom hozzá, nem így neveltek. Ami meg is látta kárát, szinte mindegyik fogam tömött már. 4-et el is vesztettem.

Néha most is van olyan, hogy kihagyok egy napot, de nem direkt. Így jön ki a lépés.

Szóval nem feltétlenül az igénytelenség teszi. Lakótársam sose mos fogat. Soha nem volt lyukas foga, és olyan fehérek mint a hó.

2020. jún. 7. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
De egy lyukas foga sincs, semmi baja. Csak nagyon koszos és büdös a foga, szája.
2020. jún. 7. 10:11
 15/26 anonim ***** válasza:
82%
Minden nap, vagy csak néha? Csak mert nálunk a közeli város úgy áll vízügyileg, hogy már lassan könnyebb lenne, ha akkor szolnának, ha lesz víz, nem akkor mikor nem lesz. Arról nem is beszélve, hogy ha van, akkor is barna sokszor. Úgy meg kicsit nehéz reggelente fogat mosni.
2020. jún. 7. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
Plazacica tipusu a csaj?
2020. jún. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 A kérdező kommentje:
En? Nem
2020. jún. 7. 13:06
 18/26 A kérdező kommentje:
Ő sem
2020. jún. 7. 13:06
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Megmondom őszintén gyerek koromban én sem mostam fogat gyakran, sőt fürdés is heti egyszer volt divat. Csak mosakodtunk minden este. Sajnos engem így neveltek, azt hittem ez a normális (Az ismerősi körömben is így volt, csak szombaton fürdés)

Persze amióta felnőttem azért nem így csinálom. Mindennapos fürdés, nyáron többször is, plusz fogmosás minimum kétszer.

Lehet a családja neveli így és azt hiszi ez a normális :/

2020. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:
De 16 évesen rájöhetne, hogy nem az, mikor mindenki a suliban is azt hajtogatja, hogy a fohmosás milyen fontos. Mikor kínálom a csajt mentolos cukorral akkor se veszi a lapot... Nem tudom közölni neki finoman, hogy mosson már fogat. Jövőre szerintem nem mellette ülök:/
2020. jún. 8. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!