Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi veszi rá az embert, hogy...

Mi veszi rá az embert, hogy ne mosson fogat?

Figyelt kérdés

Megértem ha pl nincs pénze fogkrémre meg fogkefére stb. De mikor beszél velem az ember, teljesen sárga, lepedékes a foga és büdös a szája az így most mi. Én is küzködök a büdös szájjal pedig minden nap normálisan fogat mosok legalább 3-szor, de megoldom mentolos rágóval/cukorral. A padtársam se mos fogat pedig van pénzük. Olyan undorító az ilyen igénytelenség.

16/l



2020. jún. 6. 17:02
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Akkor is olyan mar amikor reggel 8ra bemegy? Mert ha delutan 2kor olyan az nem meglepo, mivel a suliban nem igazan megoldhato a fogmosas.
2020. jún. 8. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Mindig az, reggel is meg délután is. Értem ha elfelejt egyszer kétszer fogatmosni reggel de akkor nem minden nap lenne koszos as foga
2020. jún. 8. 11:49
 23/26 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem is lustaság. Mert én sem mostam tegnap fogat elektromos fogkefével késő este. Csak kiöblítettem a szájamat hideg vízzel wc után. De mondjad neki, hogy fájni fog a foga! Nekem is néha fáj a fogam. Rossz dolog a fájdalom.
2020. jún. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
22%
Nekem bejonnek az olyan csajok, akik nem mosnak fogat, nyugodtan iranyitsd at hozzam az osszeset :D
2020. jún. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
24,miiih xd nem😂😂😂, szerintem amíg nem romlik el valamelyik foga addig nem tudja miert rossz. De az bunkóság lenne ha én mondanam
2020. jún. 8. 12:27
 26/26 anonim ***** válasza:
Akkor küldjed el neki a kommentemet :)
2020. jún. 8. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!