Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ma elpusztult a drága hűséges,...

Ma elpusztult a drága hűséges, csupasziv kutyám. Hogyan lehet ezen túl lenni? Egyfolytaban sírok.

Figyelt kérdés

2020. jún. 11. 19:17
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek! Labrador volt a. kia drága, mig élek el nem felejtem! Annyi kedvesség és szeretet volt a kis sziveben, amennyit ember el nem tud kepzelni! Hiányozni fog! :( Ő mindig érezte , ha szomorú voltam és már nincs szegeny.
2020. jún. 11. 20:20
 12/20 anonim ***** válasza:
88%

Az a "baj" ezzel, hogy nem simán egy barátot, vagy családtagot veszít el az ember ilyenkor, hanem egy jó nagy szeletet magából :( Nem lehet ezt az űrt egy másik állattal pótolni, aki ezt írta az nem is tud igazán szeretni semmit. Az a mély bizalom és "szerelem" ami gazdi és kutyája között van az azzal a konkrét állattal jött létre.

Nekem speciel macskám volt 16 évig, nagyon megviselt a halála, nem is vágytam másikra. Aztán kb egy évre rá találtam egy csöpp falat cicát kidobva, első pillantásra szerelem volt, de az előzőt nem pótolta, sokat gondolok rá így is, kicsit olyan, mintha a régi küldte volna az újat, szintén fekete és fiú cica.

Részvétem a kutyusod miatt :( Nyugodtan sírd ki magad, idővel megnyugszol, és szeretettel tudod majd felidézni, de mindig hiányozni fog, ez a normális <3

2020. jún. 11. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
96%

Az állatok nem tudatlanok. Hogy lennének már azok??? Ez még csak nem is szeretet kérdése, hanem tény. Legalább ne írtál volna választ, ha csak ilyenre futja tőled.

Részvétem kérdező! Nekem 9 évig volt macskám, a mai napig hiányzik. Szeretem a macskákat, de őt tudja pótolni egy másik. Mindenki tudja, akinek volt már állata és szerette.

2020. jún. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Úgy tudatlanok, hogy nincs öntudatuk. Tényleg nem szeretet kérdése, nézz utána.
2020. jún. 11. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
75%
Hamarosan emberként születik vissza, és gyönyörű családja lesz, akiket szeretni fog. Mondjuk így.
2020. jún. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Van öntudatuk, még ha nem is olyan fejlett. Ahogy valószínűleg neked is van valahol érzelemvilágod, csak nem túl fejlett.
2020. jún. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Igen, ezért gondolom igy hogy sokszor többet ér egy állat szeretete, mint egy emberé. Feltétel nélkül szeretni és egy eleten át kitartani és bízni sajnos sok esetben csak az állatok képesek. Nagyon sok baratot, csaladtagot veszitettem már el, ezért tudom, hogy mik azok az ertekek amik fontosak akár egy allatban akár egy emberben. En ettől a kis allattol annyi törődést kaptam, amennyit a csaladom es a barataimtol 30 ev alatt nem. A legszebb angyalok egyike, az biztos! <3
2020. jún. 11. 21:49
 18/20 anonim ***** válasza:
0%
#23 Egy ténymegállapítást tettem, nem beszólni akartam. Amúgy tényleg nincs közöm a témához, ugyanis nem vagyok szellemi/lelki fogyatékos, és tévképzeteim sincsenek, így még csak átérezni sem tudom azt a nyomort, amiben egy kutya az ember testvére.
2020. jún. 11. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
20%
Vegyel masikat. Kezdd el nezni,honnan veszel. En is igy tudtam tultenni magam.
2020. jún. 12. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Remélem azóta már jobban vagy, és részvétem☹️♥️
2021. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!