Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik bántottak engem életem...

Akik bántottak engem életem során, vissza kapják majd, azt a sok rosszat, amit műveltek?

Figyelt kérdés

#büntetés #ember #rosszaság #Bünhödés #Vissza kapják
2020. jún. 12. 22:33
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
46 szavazat
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
89%
Lehet.
2020. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%
Bárcsak így működne :'D
2020. jún. 12. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim válasza:
86%
Nagyon remélem.
2020. jún. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
59%

Minden ember, ki ésszerűtlen sért mást, egy napon, méghozzá egy szép napon megérzi mindazt, ami szenvedést okozott.

Akarva, akaratlan, tenni ellene s érte nem lehet, mert megtörténik, aminek meg kell történnie.

2020. jún. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
51%
Én nagyon hiszek ebben. Remélem tényleg minden ember visszakapja a jót és a rosszat egyaránt, amit adott előzőleg.
2020. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
40%
Csak akkor, ha tudja, hogy mit tett, és azonosul az érzéssel, és bűntudata van, ha sokáig azonosul ezzel a rezgéssel bevonzza azt, ha nem érdekli, hidegen hagyja, nem azonosul az érzéssel, akkor nem vonzza be
2020. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
nem. sőt ha megfigyeled aki gonosz az él jól és boldogan mindig.
2020. jún. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Nem, nincs így. A suli legtirpákabb, legkötekedőbb, legbalhésabb emberei ma, 20 év távlatában boldog kapcsolatban élnek és gyerekeket nevelgetnek. Semmit nem kaptak vissza abból a sok szenvedésből, amit másnak okoztak.
2020. jún. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
62%
Sok esetben nem kapják vissza. Bár könnyű ezzel nyugtatni magunkat, ez nem így működik, mert sajnos az élet igazságtalan. Vannak emberek, akik soha nem bánják meg, amit másokkal tesznek, mert empátia nincs bennük. Az pedig, hogy kit milyen tragédiák érnek később, nincsenek kapcsolatban azzal, hogy mit okoztak másoknak. Általános igazság, hogy mindenkit ér előbb-utóbb valamilyen csapás, még azokat is, akik sosem bántottak másokat.
2020. jún. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem igen, én nagyon hiszek a karmában.
2020. jún. 12. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!