Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Akik bántottak engem életem...

Akik bántottak engem életem során, vissza kapják majd, azt a sok rosszat, amit műveltek?

Figyelt kérdés

#büntetés #ember #rosszaság #Bünhödés #Vissza kapják
2020. jún. 12. 22:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
63%
remélem. nemrég brutálisan átlettem verve 2 barátnőm által. remélem egyszer megkapják azt ami jár nekik.
2020. jún. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem.

De ha bosszuvagy van benned, ujabb es ujabb szivatast hoz az elet.

A lecke, amit meg kell tanulnunk, leszarni nagyvonaluan, es elore nezni.

Oket is fingatja az elet, de nem ebben az igazsagosztas formaban, ahogy te kepzeled. Ok a te leckeid.

2020. jún. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Azt gondolom, ezt nehéz megállapítani, főleg, ha sértettként szemléljük. Kifejtem: szerintem vannak olyan "bullynak" kikiáltott emberek, akik nem rendelkeznek azzal a mélyről jövő "szekálás kényszerrel", mint az igazi bullyk, csupán hibáztak valamikor valakivel szemben. Ők lehetnek később jó emberek, akik jót kapnak a környezetüktől. Viszont annak a szemében, aki a sérelmet átélte tőlük, ők "bullyk", akik nem kapták meg a méltó büntetésüket. Emiatt úgy látszódhat, hogy az emberek nem azt kapják, amit érdemelnek, de szerintem az igazi gonoszoknak meg van a maguk kínja.
2020. jún. 13. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
82%
Nem. Rossz történhet velük is, de annak aligha lesz bármi köze ahhoz hogy anno veled szívóztak, szóval azt sem 'vissza' kapják.
2020. jún. 13. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nem. Jó dolog hinni benne, mert megnyugtatja az ember lelkét, de valójában a világ nem így működik. Az ember nem azt kapja, amit megérdemel, hanem amit kiharcol magának, legyen szó jó, vagy gonosz dogokról. Ha megnézed, szinte minden diktátor, népnyúzó, tömeggyilkos hosszú, életet él, és legrosszabb esetben is másik országba menekítve a vagyonát "bűnhődik" a tetteiért.
2020. jún. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hiszek a karmában, ezért ment a voksom a nemre.
2020. jún. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Jó kérdés.Valamilyen formában igen,úgy gondolom.Pl.ha valaki rendszeresen gengszterkedik,akkor a viselkedésével olyan embereket fog maga köré gyűjteni,akik majd ugyanúgy átverik,megkárosítják,megverik stb.
2020. jún. 14. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rajtad múlik 😉
2020. júl. 4. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!