Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van ciki élményetek kórházzal/...

Van ciki élményetek kórházzal/orvossal kapcsolatban? Hogy tudtátok elfelejteni? Leírjátok ide hogy mi volt?

Figyelt kérdés

2020. jún. 17. 14:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Van. 15 korul lehettem, bent fekudtem, egyik nap behoztak a szobamba egy hiperaktiv ciganygyereket, aki folyton azzal fenyegetozott, hogy most megy es szol az orvosnak, hogy en befingtam meg, hogy szerelmes vagyok a noverebe stb. Folyton szoval kellett tartanom, hogy ne menjen mindig ki es uvoltozzon hulyesegeket rolam. F24
2020. jún. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Sérvvel műtöttek altatásban.Felébredtem egy pillanatra aztán láttam,hogy egy oár orvos áll az ágyam körül.Valamit motyorogtam már én sem tudom mit aztán visszaájultam

Amikor magamhoz tértem már jobb volt de utána is unatkoztam benn aztán sokat aludtam. Egyszer arra ébredtem,hogy áll a dákóm (a vékony takarón keresztül is látszott) a takaritónő meg ott állt az ágyam mellett és a merevedésemet nézi kigúvadt szemekkel, mint aki életében először lát merevedést

2020. jún. 17. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Autóbaleset után gyengén voltam,fájdalmaim voltak vizsgálatok közben egy nővér tologatott a vizsgálók között 2szer is neki tolt az ajtó keretnek!Azt mondta hogy ebben még kezdő!

Vagy orvosi műhibára gondolsz?

Téged ért valami amit nem tudsz elfelejteni?

2020. jún. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem, ilyenekre gondolok amiket írtatok!:)

Nekem nem volt túl érdekes, feküdtem le hogy megnyomkodja a 35 körüli doki a hasam, és hát elég feltűnően nézett végig rajtam úgy 3x. Ott eléggé fékszelődtem meg ciki volt de így utólag nem nagy cucc.

2020. jún. 17. 15:33
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

8 évesen a kórház túlterheltsege miatt egy csapat tizenéves fiúval kerültem egy szobába es olyan rossz állapotban voltam, hogy ágyban kellett mosdatni, na most oké, hogy volt paraván amivel eltakartak, de akkor is kínos volt. Amikor jobban voltam már és tudtam mászkálni a kórhazban, akkor egyik este ki akartam menni wcre és véletlenül rányitottam az egyikükre, met nem kapcsolta fel a villanyt. Ráadásul az utolsó egy hétben amíg itt voltam bekerült a szobánkba egy újabb kisfiú akinek valami húgycső műtete volt úgyhogy kateter es mindeféle csövek logtak ki belőle és az ő vizsgálatanal meg paravan sem volt, nem győztünk háttal ülni az egesznek.


10 évesen pedig szintén kórházi túlterheltseg miatt egy 3 ev körüli es egy pár hónapos babával kellett egy szobaban lennem akik egész ejjel bőgtek, bűzlött a pelusuk ès a nagymama meg az anyuka aki bent volt velük bömböltetve néztek a falon levő TVn zs-kategórias szappanoperákat. Kb egy hétig bírtam utána,ha nem halkították le amikor kértem, síkítva csapkodtam az ágyam mellett lévő éjjeliszekrényt. E miatt anya lekapott a tíz körmömről amikor jött látogatni, ciki volt, mert az egész folyosó előtt tette.


11 évesen életem első nőgyógyászati vizsgálata előtt nem tudtam, hogy mennyire kell neki vetkőzni, úgyhogy mindent levettem amikor azt mondták, eszüljek elő. Elég rendesen meglepődött a doki amikor anyaszült meztelenül caplattam ki az öltöző függöny möhül, majd szólt, hogy vegyem fel a felsőmet.


14 évesen műtét előtt kábultan megkértem az egyik jóképű doki kezét, mondanom sem kell utána a hátam mögött mindig jót mosolyogtak rajtam.


20/L

2020. jún. 17. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
20%
...
2020. jún. 17. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Körülbelül 8-10 éves lehettem. Kiszáradtam és anyáék bevittek a kórházba, olyan éjfél felé.

Apám részeg volt és mikor bevittek a szobába, rámkötötték az infúziót, akkor apa végigfeküdt a lábam mellett.

A nővérek szóltak neki, hogy szálljon le onnan, de csak nem akart és veszekedett a nővérekkel. Végül a biztonságiak vitték ki, apa meg örjöngött, hogy ő mellettem akar lenni.

Aztán a biztonságiak mondták anyának, hogy vigye inkább haza.

Anya hazavitte, de apát nem lehetett otthon hagyni, ezért visszajött, szóval felesleges út volt.

Aztán nem akarták beengedni apámat a kórházba, de végül valahogy belógott és utána már nem vitték ki, mert nem lehetett. :DD

2020. jún. 17. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ágyon feküdt végig a lábam mellett. :D
2020. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!